Košík je prázdny
Kategorie zboží

KONG pasta v spreji - Puppy 226 g


Kong pasta v spreji pre šteniatka od ôsmich týždňov a pre dospelých psov, vyrobené z kuracích pečene a mäsa s vitamínmi, kalciom a biotínom.
Bežná cena 11,70
Ušetríte 5,13 %
Vaša cena 11,10
Vaša cena bez DPH 9,25
 
Dostupnosť skladom
viac ako 20 ks
odoslanie
piatok 21.1.

Podrobný popis

Kong pasta v spreji pre šteniatka od ôsmich týždňov a pre dospelých psov, vyrobené z kuracích pečene a mäsa s vitamínmi, kalciom a biotínom. Pasta môže byť použitá ako náplň do hračiek Kong alebo ako odmena či maškrta. Pasta sa aplikuje do dutiny hračky alebo do vonkajších drážok. Pes sa snaží pastu vylizovať, čo ho zabaví na dlhší čas. Odporúčané množstvo pasty na jednu aplikáciu je 2 - 3 g. Určené pre šteňatá a dospelých psov.

použitie:

Hračku Kong držte v jednej ruke, prstom druhej ruky stlačte trysku aplikátora, pri aplikácii držte nádobu aplikátorom nadol pod uhlom 45 ° a ústia aplikátora nasmerujte dovnútra hračky Kong alebo do rýh dentálnych hračiek Kong.

zloženie:

srvátka, sójový olej, voda, mlieko, škrobová múčka, maltóza, kuracie mäso a kuracia pečeň, kyselina mliečna, soľ, syrová kultúra, enzýmy, sulfát zinku, selén, kalcium, sulfát železa, oxid manganatý, sulfát medi, B - biotín ( hlavné zložky). Akostné znaky: proteíny 3%, tuky 23%, vláknina 1%, popol 0,5%, vlhkosť 53%. vitamíny: vitamín E, B12, A, C, B6, B1, vitamín B2 a zdroj vitamínu D3.