Košík je prázdny
Kategória tovaru

Lapač BROS na potravinové mole 2ks


Lapač potravinových molí slúži na monitorovanie ich prítomnosti v kuchyniach, špajzách a priamo v skrinkách s potravinami.
Vaša cena 2,90
Vaša cena bez DPH 2,42
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame vo štvrtok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Popis a použitie:
Výrobok je určený na monitorovanie prítomnosti potravinových mólov v kuchyniach, špajze a priamo v skrinkách s potravinami. Vďaka obsahu feromónu v lepidle, ktoré pokrýva lapač, láka a účinne chytá dospelých samcov molí. Týmto spôsobom dôjde k prerušeniu vývojového cyklu a hmyz sa prestane rozmnožovať až do úplného vyhubenia. Pasca účinkuje prirodzeným spôsobom až 12 týždňov. Môže byť umiestnená bezprostredne v prítomnosti potravín ako múka, kaša, cestoviny, müsli, sušené ovocie. Lapač začne lákať samca okamžite po otvorení obalu, zatiaľ čo samice žijú ešte asi 2 týždne. Aby sa zabránilo opakovanému výskytu škodcov (ktorí môžu zostať v priestoroch na skladovanie potravín vo forme vajíčok alebo lariev - doba liahnutia je asi 50 - 70 dní), používajte pascu najmenej 12 týždňov.

Dávkovanie:

  • V prípade použitia v kuchynských skriniach postačí použiť 1 pascu. Vo väčších miestnostiach (napr. kuchyňa, špajza) sa odporúča použiť 2 pasce.


Parametre

Určení: Lapač BROS na potravinové moly 2ks