Košík je prázdny
Kategória tovaru

LÁSKA 100 Pre zdravé zuby a ďasná mačiek a fretiek 20ml


Mačka je hrdý a nezávislý tvor.
Vaša cena 21,00
Vaša cena bez DPH 17,50
 
Dostupnosť Skladom 4 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Mačka je hrdý a nezávislý tvor. Ale či má byť spokojná, musí mať v poriadku zuby a ďasná. Preto je nutné siahať mačkám do tlaminky a starať sa o ňu. A preto je tu čisto prírodný LÁSKA 100 pre dokonalú starostlivosť.
LÁSKA 100 je unikátna zmes darov prírody plne v súlade s vysokými nárokmi mačacieho druhu. Prípravok pôsobí protizápalovo a podporuje hojenie ďasien. Zabraňuje tvorbe zubného plaku, a tiež obmedzuje výskyt zubného kameňa. Napomáha odstránenie zápachu.

Dokonalá Láska 100 je veterinárny prípravok pre mačky a fretky. Liek je určený na ošetrenie ďasien a zubov mačiek a fretiek, napomáha správnemu prekrvovanie ďasien a tým aj odstránenie bolesti v dutine ústnej.

Prípravok pôsobí protizápalovo, hojivo a dezinfekčne.

Dávkovanie a spôsob použitia:
Pred použitím pretrepte. Dávkovanie: do 5 kg hmotnosti zvieraťa jedno stlačenie aplikátora. Nad 5 kg aplikujte dve dávky. Naneste na plôšku očisteného prsta alebo na gázu, poprípade na jemnú kefku. Krúživými pohybmi v smere hodinových ručičiek jemne vtierajte zmes do ďasien v oblasti zubného krčka po znesiteľnú dobu (do 30 sekúnd). Do zlepšenia stavu ďasien vykonávajte aplikácii prípravku jedenkrát denne, najskôr pol hodiny po kŕmení. Po zlepšení stavu aplikujte prípravok 1 × až 3 × týždenne.

zloženie:
Slnečnicový olej, kokosový olej, konopný olej, vitamín E, esenciálne oleje Matricaria recutita (harmanček modrý), Lavandula angustifolia (levanduľa úzkolistá), Commiphora myrha (myrha), canarium luzonicum (elemi).

Upozornenie:
Veterinárny prípravok určený pre mačky a fretky. Len pre zvieratá. Len na vonkajšie použitie. Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Neobsahuje alkohol. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek.

Číslo schválenia: 050-20 / C.