Košík je prázdny
Kategorie zboží

LÁSKA 56 Pri strachu a úzkosti 50ml


Veterinárny prípravok.
Vaša cena 20,00
Vaša cena bez DPH 16,67
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Veterinárny prípravok.

Len pre zvieratá.

Prípravok je určený pre psov
Zloženie:

Slnečnicový olej, esenciálny olej - majorán záhradný, esenciálny olej - levanduľa úzkolistá, esenciálny olej - valeriána lekárska, vitamín E (tokoferol), esenciálny olej - šalvia muškátová

Olejová zmes. Je určená na vtieranie do kože a na inhaláciu. Prípravok napomáha k upokojeniu psychiky pri strachu či úzkostných stavoch.
Spôsob použitia:

1 ml na 5 kg hmotnosti psa. 1x až 2x denne alebo v kritickej situácii odlejte uvedené množstvo zmesi do dlane a jemne, avšak dôkladne votrite do kože v oblasti krvného riečišťa. Vhodné miesta sú v podpazuší, na vnútorných stranách stehien, na bruchu, na koreni chvosta, medzi ušami.

Užívajte do vymiznutia ťažkostí alebo trvalo. V prípade potreby môžete raz týždenne dávkovanie jednorazovo zvýšiť a to až trojnásobne.

Pokiaľ to pes uprednostňuje, môže účinné látky inhalovať priamo z fľaštičky alebo z vašich dlaní. Než budete fľaštičku používať prvýkrát, preskúmajte ju a očuchajte spoločne s Vašim psom, nechajte ho zoznámiť sa s jeho novým pomocníkom na dosiahnutie psychickej pohody. Nezabudnite, že aj pri používaní tohto prípravku zostáva najdôležitejší váš správny prístup k psovi.

V prípade pravidelného používania výrobku po dobu 3 mesiacov aplikáciu výrobku prerušte na dobu 1 týždňa. Je to vhodné na občasné celkové prečistenie organizmu.

Len na vonkajšie použitie. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. Pred použitím vždy pretrepte! Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom. Prípravok nie je určený pre gravidné sučky. Prípravok nie je vhodný pri epilepsii. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Čas použiteľnosti: 1 rok od dátumu výroby