Košík je prázdny
Kategorie zboží

Menforsan Šampón a kondicionér 2V1 pre psov 300ml


Krásna a hebká srsť psa je určite prianím každého svedomitého chovateľa.
Vaša cena 6,90
Vaša cena bez DPH 5,75
 
Dostupnosť skladom
viac ako 10 ks
odoslanie
utorok 29.9.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Krásna a hebká srsť psa je určite prianím každého svedomitého chovateľa. Starostlivosť o ňu však dnes okrem kvalitnej stravy zahŕňa aj výber vhodných ošetrujúcich a ošetrujúcich prípravkov. S ich pomocou môžeme účinne odstrániť rad prípadných problémov a mnohokrát im aj predchádzať.
Ak máme doma psíka s dlhou a kučeravou srsťou, iste sme sa stretli s tým, že sa mu rôzne zamotávali či zacuchávaly chlpy. Výsledkom potom boli nevzhľadné chuchvalce srsti, ktorý sa veľmi ťažko rozčesávali. Niekedy to bolo takmer nemožné a mohlo dôjsť až k vytrhnutiu chlpov, čo iste nebolo pre psíka nič príjemné. Vystrihávať tieto chuchvalce nožnicami tiež nie je ideálnym riešením a nie vždy je to - hlavne z estetických dôvodov - možné. Najlepšie možnosťou je predchádzať týmto problémom preventívne.
Menforsan Šampón s kondicionérom pre psov proti zachuchvalcovanie v sebe kombinuje silu účinného šampónu a vyživujúceho kondicionéru a umožňuje tak ľahšie čistenie a rozčesávanie. Pri pravidelnom užívaní podporuje dobré rozčesávanie chuchvalcov zo srsti. Obsiahnuté vitamíny kožúšok vyživujú a srsť zostáva po aplikácii krásne hebká, zdravá a nezacuchaná. Prípravok navyše poskytuje objem, lesk a hydratáciu pre každý druh srsti. Vďaka vyváženému pH je vhodný pre časté užívanie.