Košík je prázdny
Kategorie zboží

Menforsan Šampón s biotínom pre kone 1000ml


Kvalitná starostlivosť o kone je základom spokojnosti tohto ušľachtilého zvieraťa aj jeho majiteľa.
Vaša cena 16,10
Vaša cena bez DPH 13,42
 
Dostupnosť skladom
4 ks
odoslanie
pondelok 21.9.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Kvalitná starostlivosť o kone je základom spokojnosti tohto ušľachtilého zvieraťa aj jeho majiteľa. Vyberáte hodnotnú a vyváženú stravu, doprajete mu dostatočný pohyb a snažíte sa o jeho spokojnosť. Je však potrebné tiež myslieť aj na pravidelné čistenie a celkovú starostlivosť o srsť.
Ak sa vám zdá srsť vášho štvornohého priateľa suchá, riedka a celkovo potrebuje zregenerovať, potom je vhodné zamyslieť sa nad zmenou šampónu.
účinky
Tento kvalitný šampón s biotínom veľmi rýchlo zbaví koňa neduhov súvisiacich so zlou kvalitou srsti. Šampón dodáva hydratáciu, takže srsť je jemná a lesklá a súčasne pomáha v boji proti nadmernému vypadávaniu. Tiež bráni vzniku seboroickej dermatitídy, ktorá má za následok vypadávanie hrivy a chvosta. Vďaka tomuto šampónu bude hriva kone, chvost a srsť viditeľne hladká, na dotyk hodvábna a jemná.
Ďalšie plusy je neparfumovaný, takže nebude dráždiť čuch vášho koňa má regenerujúce účinky obsahuje vitamín H (známy ako biotín alebo vitamín B7), ktorý posilňuje riedku, krehkú a inak poškodenú srsť. zlepšuje kvalitu keratínových štruktúr, obnovuje a posilňuje korienky má vyvážené pH a preto je vhodný pre časté užívanie.
Návod na použitie
Srsť kone navlhčite a naneste primerané množstvo šampónu. Krúživými pohybmi vytvorte bohatú penu, ktorú nechajte niekoľko minút pôsobiť. Potom konskú srsť dobre opláchnite vodou, aby na ňu nezostali zvyšky peny šampónu. Neskôr kone osušte.
Veľkosť balenia: 1000 ml