Košík je prázdny
Kategorie zboží

Mineralpony Senior plv 3kg


Minerálne doplnkové krmivo s obsahom kolagénu CHP, základných minerálnych látok, vitamínu E, selénu, vitamínu C, jódu a beta-karoténu určené pre výživu kostí a kĺbov dospelých koní v záťaži.
Vaša cena 51,80
Vaša cena bez DPH 43,17
 
Dostupnosť skladom
1 ks
odoslanie
streda 29.9.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%

12,65 €
skladom
2,21 €
skladom

Podrobný popis

Minerálne doplnkové krmivo s obsahom kolagénu CHP, základných minerálnych látok, vitamínu E, selénu, vitamínu C, jódu a beta-karoténu určené pre výživu kostí a kĺbov dospelých koní v záťaži. Mineralpony Senior zabezpečuje súčasné podávanie kostných minerálov a kolagénnych peptidov.

zloženie:

dihydrogénfosforečnan sodný, chlorid vápenatý, hydrolyzovaná kolagénne želatína, oxid horečnatý, vitamín E, vitamín C, beta-karotén, jodid draselný, seleničitan sodný, prírodná aróma

Podanie a dávkovanie:

100 g denne podávať denne v priebehu závodnej prípravy aj závodné či pracovnej záťaže ako podporný výživový doplnok pre doplnenie potrebných minerálov, aminokyselín a peptidov potrebných pre riadnu výživu a metabolizmus spojivového a väzivové tkanivá namáhané športové a pracovnou záťažou. Dennú dávku odmeriame, primiešame ku kŕmnej dávke a dobre zvlhčíme. Dennú dávku možno podať jednorazovo alebo rozložiť do viacerých kŕmnych dávok. Pri ťažšie kŕmiteľných koní je vhodné spočiatku podávať menšie dávky a postupne dávku zvyšovať až na plnú dennú dávku.