Košík je prázdny
Kategorie zboží

NATURECA Cukríky z ovčieho tuku s morskou ř. Mini 250g - VÝPREDAJ


Výpredaj
Mnoho majiteľov psov sa rozhodne kŕmiť svojho psa okrem bežného krmiva aj výživovými doplnkami, medzi ktoré jednoznačne patrí aj cukríky z ovčieho tuku NATURECA.
Predaj ukončený

NATURECA Cukríky z ovčieho tuku s morskou ř. Mini 250g
cena: 9.00 €

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Mnoho majiteľov psov sa rozhodne kŕmiť svojho psa okrem bežného krmiva aj výživovými doplnkami, medzi ktoré jednoznačne patrí aj cukríky z ovčieho tuku NATURECA. Ovčí tuk obsahuje vitamín A a vitamín D. Oba vitamíny sú nevyhnutné pre zrak, posilnenie kostí a pohybového aparátu, priaznivo pôsobí na dýchacie cesty a majú blahodarný vplyv na gastrointestinálny trakt. Okrem toho vitamíny A a D podporujú imunitný systém, inými slovami chráni organizmus proti baktériám a infekciám. Svojmu psíkovi môžete dávať cukríky z ovčieho tuku ako odmenu a zároveň upevňujete jeho zdravie.

Pri užívaní ovčieho tuku NATURECA sa na Vašom psovi preukáže zdravšie pokožka, lesklá srsť, silnejšie kosti, lepšie zdravie, vyššiu odolnosť a lepšie črevná mikroflóra. Cukríky z ovčieho tuku NATURECA môžu pomôcť aj proti nepríjemnému vypadávaniu srsti psa, proti suchej či šupinaté alebo podráždenej pokožke a celkovo posilňuje obranyschopnosti organizmu. Sú tiež vhodné pre psov trpiacich alergiami na potraviny a tiež pre psov s diétou na jahňacím mäse.
Originálne cukríky z ovčieho tuku s morskou riasou NATURECA sú prírodným produktom podporujúcim odolnosť organizmu a zlepšujú kvalitu pokožky a srsti, napomáhajú tráveniu a podporujú celkovú obranyschopnosť organizmu. Ovčí tuk je chutný doplnok stravy a je dôležitý k prísunu vitamínov A, D, E a K v tele. Vhodné pre všetky plemená psov všetkých vekových kategórii.
Ovčí tuk je 100% prírodný a neobsahuje žiadne chemické prísady.

Zloženie: ovčí tuk (95%), morská riasa (5%)

Analýza: hrubý tuk 94,9%, hrubý proteín 1,1%, popol 1,1%, vláknina 2,5%, vlhkosť 0,7%, Vitamín A mj 2000, Vitamín D3 mj <300. na 1000g

Nutričná hodnota: 862 kcal / 100 gramov

Dávkovanie na deň: 1-3 maxi cukríky na 20 kg psa, 1-3 mini cukríky na 10 kg psa
Hmotnosť: 250gr. Balenie maxi cca 40ks, mini cca 80ks