Košík je prázdny
Kategorie zboží

Neudosan Neudorff - 250 ml koncentrát


Prípravok proti voškám, roztočom a molicím. Ako účinnú látku obsahuje soli prírodných mastných kyselín, ktoré sa rýchlo odbúravajú.
Vaša cena 11,90
Vaša cena bez DPH 9,92
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Účinná látka: 51% draselná soľ prírodných mastných kyselín.

Popis a pôsobenie:
Neudosan obsahuje ako účinnú látku soli prírodných mastných kyselín, ktoré sa v prírode rýchlo odbúravajú. Je neškodný pre včely, dravé osičky a zlato očko. Účinkuje iba na tých škodcov, ktorí sú prípravkom zasiahnutí, preto je treba rastliny roztokom dôkladne postriekať aj na rube listov. Neudosan sa môže používať v domoch i záhradách. Najúčinnejšia je aplikácia za nižších teplôt, napríklad ráno alebo neskoro večer, kedy nie sú dospelé tak aktívne.
Účinkuje na:

  • OKRASNÉ RASTLINY vrátane okrasných drevín: proti savým škodcom aj na ihličnanoch (okrem stromovnic a vlnatek) a sviluškám vo voľnej pôde, proti roztočom a molicím pod sklom.
  • ZELENINU: proti savému hmyzu na plodovej zelenine (okrem vošky kapustovej a molici), na zelenine listovej, stonkové, cibuľové a STRUKOVINOVÁ vo voľnej pôde. Proti savým a žravým škodcom na listovej zelenine, šalátové čakanke a bylinkách pod sklom. Proti savému hmyzu na hlúbovej, koreňovej a zeler zelenine vo voľnej pôde aj pod sklom. Proti voškám, roztočom a molicím na plodovej zelenine pod sklom.
  • OVOCIE: proti savému hmyzu na peckovinách, jádrovinách, drobnom ovocí a jahôd vo voľnej pôde (okrem štítničky nebezpečnej).
dávkovanie:
Od začiatku napadnutia sa postrekuje 2% roztokom, tj. 20 ml na 1 liter vody. Proti sviluškám a molicím sa aplikujú v intervaloch 7 dní 2 - 3 postreky, max. Však 5.


Parametre

Velikost balení: 250 ml

Typ: Koncentrát

Určení: na mšice