Košík je prázdny
Kategória tovaru

Neudosan Neudorff - 250 ml koncentrát


Prípravok proti voškám, roztočom a molicím. Ako účinnú látku obsahuje soli prírodných mastných kyselín, ktoré sa rýchlo odbúravajú.
Vaša cena 11,30
Vaša cena bez DPH 9,42
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Účinná látka: 51% draselná soľ prírodných mastných kyselín.

Popis a pôsobenie:
Neudosan obsahuje ako účinnú látku soli prírodných mastných kyselín, ktoré sa v prírode rýchlo odbúravajú. Je neškodný pre včely, dravé osičky a zlato očko. Účinkuje iba na tých škodcov, ktorí sú prípravkom zasiahnutí, preto je treba rastliny roztokom dôkladne postriekať aj na rube listov. Neudosan sa môže používať v domoch i záhradách. Najúčinnejšia je aplikácia za nižších teplôt, napríklad ráno alebo neskoro večer, kedy nie sú dospelé tak aktívne.
Účinkuje na:

  • OKRASNÉ RASTLINY vrátane okrasných drevín: proti savým škodcom aj na ihličnanoch (okrem stromovnic a vlnatek) a sviluškám vo voľnej pôde, proti roztočom a molicím pod sklom.
  • ZELENINU: proti savému hmyzu na plodovej zelenine (okrem vošky kapustovej a molici), na zelenine listovej, stonkové, cibuľové a STRUKOVINOVÁ vo voľnej pôde. Proti savým a žravým škodcom na listovej zelenine, šalátové čakanke a bylinkách pod sklom. Proti savému hmyzu na hlúbovej, koreňovej a zeler zelenine vo voľnej pôde aj pod sklom. Proti voškám, roztočom a molicím na plodovej zelenine pod sklom.
  • OVOCIE: proti savému hmyzu na peckovinách, jádrovinách, drobnom ovocí a jahôd vo voľnej pôde (okrem štítničky nebezpečnej).
dávkovanie:
Od začiatku napadnutia sa postrekuje 2% roztokom, tj. 20 ml na 1 liter vody. Proti sviluškám a molicím sa aplikujú v intervaloch 7 dní 2 - 3 postreky, max. Však 5.


Parametre

Velikost balení: 250 ml

Typ: Koncentrát

Určení: na mšice