Košík je prázdny
Kategória tovaru

Nutrimix pre ošípané a prasiatka 20kg


Minerálne krmivo s vitamínmi pre ošípané prasiatka.
Vaša cena 37,40
Vaša cena bez DPH 31,17
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Minerálne krmivo s vitamínmi pre ošípané prasiatka. Vitamínovo-minerálna zmes NUTRI MIX je určená pre drobnochovateľov a malochovy. Pridáva sa do kŕmnej dávky prasiatok a ošípaných, ktorú tvoria prevažne obilné šroty, kuchynské zvyšky a ďalšie domáce krmivá. Obsahuje biologicky účinné látky - vitamíny, minerálne látky a aminokyseliny. Táto zmes umožňuje chovateľom dokompletovať neplnohodnotnú kŕmnu dávku na potrebnú úroveň a zaistiť tak vyššiu prírastky hmotnosti, zlepšenie príjmu a využiteľnosti krmiva, udržanie dobrého zdravotného stavu ošípaných a obmedzenie výskytu porúch pohybového aparátu.

zloženie:

Vitamín A, Vitamín D3, Vitamín E, Vitamín B2, Vitamín B12, Niacínamid, Cholínchlorid, L-treonín, L-lyzín, Vápnik, Fosfor, Sodík, Železo, Meď, Zinok, Kobalt, Mangán, Jód, Selén.

aplikácia:

NUTRI MIX podávame denne, rovnomerne zamiešaný do krmiva. Na začiatku odchovu a výkrmu je vhodné používať dolnú hranicu odporúčaného dávkovania a postupne zvyšovať podľa veku prasiatok alebo rastúce hmotnosti ošípaných.

dávkovanie:

Prasiatka od 8 do 20 kg ž 30 - 60 g / ks / deň (1 - 2 polievkové lyžice), ošípané od 20 do 100 kg živej hmotnosti 60 - 120 g / ks / deň (3 - 4 polievkové lyžice), ošípané nad 100 kg živej hmotnosti 120 g / ks / deň 4 polievkové lyžice.