Košík je prázdny
Kategória tovaru

Obleček Hurtta Razzle-Dazzle Midlayer černica/zelená 25


Razzle-Dazzle Midlayer – obojstranná mikina
Vaša cena 52,80
Vaša cena bez DPH 44,00
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Razzle-Dazzle Midlayer – obojstranná mikina

Každé dobrodružstvo má dve strany.
Zahreje, keď to potrebujete. Keď nie je potrebné, neprekáža.
Nastaviteľná. Obojstranná. Spoľahlivá.

Každý pes je iný. A to isté možno povedať aj o počasí. S touto mäkkou obojstrannou flísovou mikinou však budete mať istotu, že váš pes sa bude cítiť komfortne a chránený v akomkoľvek počasí. Stačí zvoliť vhodnú stranu s ohľadom na aktuálne počasie, hustotu srsti vášho psa, či činnosť, na ktorú sa spoločne chystáte - od pokojnej prechádzky až po športové aktivity.

Táto mikina vyniká najmä svojou nastaviteľnosťou. Je možné u nej nastaviť dĺžku chrbta, obvod pása a dokonca aj golier - skutočná variabilita od hlavy až po chvost. Vďaka absencii zipsov alebo praciek sa mikina ľahko nasadzuje aj dáva dole. Vďaka svojej nastaviteľnosti, ľahkosti a mäkkosti sa tento výrobok hodí aj ako skvelý prvý oblečok pre šteňatá, ktoré si tak môžu na psie oblečenie ľahšie zvyknúť.

Požadujete lepšiu pohyblivosť? Dvojvrstvová predná časť mikiny s ochrannými presahmi telo vášho psa dokonale zakryje, ale pritom mu nebráni v skokoch či v rýchlych pohyboch. Váš pes má vďaka pružnej povrchovej tkanine mikiny, ktorá bola navrhnutá tak, aby sa dokázala prispôsobiť jeho prirodzeným pohybom, k dispozícii dostatok priestoru na hru aj prácu.

Mäkká a útulná mikina Razzle-Dazzle Midlayer Jacket tiež poslúži ako univerzálna dodatočná zahrievacia vrstva, ktorú je možné v chladnejšom počasí kombinovať s pláštenkami, zimnými oblečkami a overalmi. Jedná sa o skvelé psie oblečenie na prechodné ročné obdobia. A pretože dokáže kedykoľvek zahriať ako hravé šteňatá, tak športovo založené psy, môže ju váš pes nosiť prakticky kedykoľvek.

Aby dokázala lepšie odolávať rozmarom počasia, je navyše mikina obojstranná: hladká s technickým úpletom na jednej strane as mäkkým flísom na strane druhej.
  • Povrch 1: 100% PES, úplet 50D
  • Povrch 2: 100% PES, žakárový flís, 180 g
  • Jednoduché obliekanie aj vyzliekanie (bez zipsov a praciek)
  • Mäkký, komfortný a pružný materiál
  • Možnosť nastavenia na chrbte, v páse a okolo krku
  • Jasné reflexné prvky na zadnom šve
  • Odnímateľný reflexný prvok okolo krku
  • Tkanina certifikovaná ako bezpečná, netoxická a spĺňajúca normu STANDARD 100 od OEKO-TEX®

Hrejivosť
Vonkajšie teploty od +10 °C do -10 °C
Nastaviteľnosť
Možnosť nastavenia v oblasti chrbta, hrudníka, goliera a krku najmenej o 20%
Viditeľnosť
Svietivosť reflexných prvkov dosahuje 400-500 lx/m2