Košík je prázdny
Kategorie zboží

Očné kvapky pre psov (čistič očného okolia) 50ml


Ak sú príznaky, napr. Slzenie, výtok či vniknutiu prachu do očí, iba jednostranné, teda postihujú len jedno oko, vyplachujte oko vhodným roztokom.
Vaša cena 8,00
Vaša cena bez DPH 6,67
 
Dostupnosť skladom
viac ako 20 ks
odoslanie zajtra

Podrobný popis

Ak sú príznaky, napr. Slzenie, výtok či vniknutiu prachu do očí, iba jednostranné, teda postihujú len jedno oko, vyplachujte oko vhodným roztokom. Opäť platí pravidlo - ak sa stav zvieraťa nelepší, je nutné vyhľadať veterinárneho lekára. Dôležité, a to nielen z estetického hľadiska, je pravidelné, najlepšie každodenné, čistenie očného okolia od usadených nečistôt, sekrétov a exkrétov. Aj na tento účel je vhodné použiť roztok Čistič očného okolia PETS ARE FRIENDS. Pomocou tampónu namočeného v kvapkách šetrne odstráňte usadeniny a nečistotu z okolia očí. Čistič očného okolia PETS ARE FRIENDS je určený aj k odstráneniu zažltnutých škvrniek okolo očí a "cestičiek" na srsti spôsobených slzotokem a znečistením.

Ako sa starať o oči?
Oči sú veľmi namáhané najmä v prašnom prostredí, alebo v prostredí kde sa vyskytujú cudzorodé alebo dráždivé látky. Ak u svojho psa pozorujete začervenanie oboch očí, hnisavý výtok, nadmerné slzenie či ak sú oči zakalené, vyhľadajte veterinárneho lekára.

Parametre

Určeno pro zvíře: Pes