Košík je prázdny
Kategorie zboží

Orijen Dog masové medailónky FD Tundra 170g


Váš pes je mäsožravec, ktorý sa vyvinul pre konzumáciu celé koristi, napríklad zveri, rýb, alebo hydiny, čo výborne pokryje jeho nároky na výživu, bez umelých doplnkov.
Vaša cena 22,50
Vaša cena bez DPH 18,75
 
Dostupnosť skladom
2 ks
odoslanie
pondelok 10.5.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Váš pes je mäsožravec, ktorý sa vyvinul pre konzumáciu celé koristi, napríklad zveri, rýb, alebo hydiny, čo výborne pokryje jeho nároky na výživu, bez umelých doplnkov.

Mäsové medailónky pre psov obsahujú perfektne vyvážený pomer mäsa, vybraných vnútorných orgánov a výživného špiku a chrupaviek - všetky suroviny sú dodávané čerstvé, potom sú citlivo vysušené mrazom (lyofilizovaný), tým sa 100% uchovajú ich živiny a chute, presne tak, ako zamýšľala Matka príroda.

Prečítajte si naše zloženie a myslíme si, že budete súhlasiť.

  • Zloženie: zverina (mletá s kosťami) (26%), kačica (mletá s kosťami) (25%), celý pstruh dúhový (18%), bizón (mletý s kosťami) (4%), los (mletý s kosťami) ( 4%), prepelica (mletá s kosťami) (3%), kačacie pečeň (3%) kačacie srdce (3%), listy špenátu, hrachová vláknina, bizónie držky (1%), pečeň z losa (1%), srdce z losa (1%), obličky z losa (1%), mletá celá slnečnicové semená, jablká Red delicious, hrušky Bartlett, slivky Red heart, marhule Tilton, celá tekvica, maslová tekvica, mrkva Imperator, hnedý kelp, celé brusnice, celé čučoriedky, koreň čakanky, koreň púpavy, saturejka záhradná, listy mäty, koreň zázvoru.
  • Doplnkové látky (na 1kg): Stopové prvky (pridanej): E6 (zinok): 90 mg, E1 (železo): 45 mg, E5 (mangán): 5 mg. Antioxidanty: zmes tokoferolov.
  • Analitické zložky: hrubý proteín: 37%, popol: 10%, hrubý tuk: 34%, vláknina: 5%, vápnik / fosfor: 1.7% / 1.4%, omega 3/6: 1% / 3%, DHA / EPA: 0.2% / 0.2%, glukosamín: 300 mg / kg, chondroitín: 300 mg / kg