Košík je prázdny
Kategória tovaru

Osviežovač Glade by Brise Levanduľa spray 300ml


Okamžité osvieženie / Dlhotrvajúca vôňa Brise aerosól Levanduľa-osviežovač vzduchu.
Vaša cena 5,10
Vaša cena bez DPH 4,25
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Okamžité osvieženie / Dlhotrvajúca vôňa Brise aerosól Levanduľa-osviežovač vzduchu. Nechajte prevoňať váš domov vôňou čerstvo natrhanej levandule. Na rýchle a efektívne osvieženie.
Návod na použitie: Pred použitím pretrepte. Držte nádobku vo zvislej polohe smerom od tela a nástrekom do stredu priestoru osviežte prostredie miestnosti. Nepoužívajte na tkaniny.
Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte obal na dobre vetranom mieste. Nevdychujte aerosóly. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc ukážte tento obal alebo označenie. Používajte iba v dobre vetraných priestoroch. Nádobka je pod tlakom: nevystavujte slnečnému žiareniu a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdnenú nádobku neprerážajte a nevhadzujte do ohňa.
Nestriekajte do otvoreného ohňa alebo na horúce predmety. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia – Zákaz fajčenia. Zabráňte styku s očami. Pri styku s pokožkou postriekanú oblasť dôkladne umyte vodou. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Osoby s precitlivenosťou na vône by mali tento výrobok používať s opatrnosťou. Osviežovače vzduchu nemôžu nahradiť správne hygienické návyky.