Košík je prázdny
Kategória tovaru

Pekáč BERYL 30x20x12, 6cm 2,8 l smaltovaný povrch 2diel. hladký


Pekáč BERYL 30 x 20 x 12,6 cm, 2,8 l, smalt. povrch, 2diel., hladký. vnútorný rozmer pekáča: 30 x 19 cm vonkajší rozmer pekáča: 37 x 20 cm výška: 2 x 6,3 cm objem: 2,8 l farba: čierny granit Smaltovaný riad …
Vaša cena 25,10
Vaša cena bez DPH 20,92
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame vo stredu

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Pekáč BERYL 30 x 20 x 12,6 cm, 2,8 l, smalt. povrch, 2diel., hladký.

vnútorný rozmer pekáča: 30 x 19 cm vonkajší rozmer pekáča: 37 x 20 cm výška: 2 x 6,3 cm objem: 2,8 l farba: čierny granit

Smaltovaný riad značky BERYL nadväzuje na dlhoročnú českú tradíciu výrobu smaltovaných výrobkov. Riad BERYL bol jedným z nosných výrobných programov spoločnosti SFINX a vyrábal sa po celé desaťročia. Vďaka tomu sa riad BERYL používal snáď vo všetkých domácnostiach na území Českej a Slovenskej republiky. Výroba riadu BERYL bola postupne utlmená, čo bola nepochybne veľká škoda, pretože tradične išlo o veľmi kvalitné výrobky, ktoré boli navyše veľmi dobre udržiavateľné a pre denné použitie veľmi praktické. Veľkou výhodou bola aj priaznivá cena tohto riadu a fakt, že svojmu majiteľovi či majiteľke dokázali pri slušnom zaobchádzaní slúžiť po celé desaťročia. V spolupráci s našimi osvedčenými dodávateľmi smaltovaných výrobkov na území Európy sme sa rozhodli túto značku oprášiť a vrátiť ju tam, kam si bezpochyby vrátiť zaslúži – do českých a slovenských domácností. Pri znovuzrodení radu BERYL sme využili naše dlhoročné znalosti získané výrobou smaltovaného riadu a využili ich, aby sme vám ponúkli kvalitné výrobky za prijateľnú cenu.

Kvalitný smaltovaný pekáč vhodný na slané i sladké pečenie. Nestarnúca klasika na slovenskom trhu, vďaka ktorej už naše babičky piekli tie najvyberanejšie pochúťky.

Ponuka kvalitných smaltovaných pekáčov, ktoré sú praktickým pomocníkom snáď v každej domácnosti po desiatky rokov. Klasický pekáč používala už Vaša babička či prababička a ich obľuba nijako neklesá. Sú veľmi odolné a hlavne zdravotne nezávadné.