Philips 27E1N1100A/00 27" IPS LED 1920x1080 MEGA:1 4ms 250 HDMI repro čierny
LED monitor Philips 27E1N1100A/00 Uhlopriečka 27" / 68,6 cm Rozlíšenie 1920 x 1080 Formát displeja 16:9 Typ displeja IPS Jas 250 Nits Obnovovacia frekvencia 100 Hz Kontrast 1300:1 Odozva 1
Vaša cena 102,60
Vaša cena bez DPH 83,41
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra
Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%
Podrobný popis
LED monitor Philips 27E1N1100A/00
Uhlopriečka 27" / 68,6 cm Rozlíšenie 1920 x 1080 Formát displeja 16:9 Typ displeja IPS Jas 250 Nits Obnovovacia frekvencia 100 Hz Kontrast 1300:1 Odozva 1 ms Pozorovací uhol 178°
Konektory VGA, HDMI, Jack 3,5mm Repro Výstup na slúchadlá Špeciálne vlastnosti Flicker Free Podpora VESA držiaka 100 × 100