PHILIPS 27E1N1900AE/00 27 IPS LED 60Hz
LCD monitor Philips 27E1N1900AE/00 Uhlopriečka 27" / 68,6 cm Rozlíšenie 3840 x 2160 Formát displeja 16:9 Typ displeja IPS Jas 350 Nits Obnovovacia frekvencia 60 Hz Kontrast 1000:1 Odozva 4 ms
Vaša cena 237,00
Vaša cena bez DPH 192,68
Dostupnosť Skladom 1 ks
Odosielame zajtra
Podrobný popis
LCD monitor Philips 27E1N1900AE/00
Uhlopriečka 27" / 68,6 cm Rozlíšenie 3840 x 2160 Formát displeja 16:9 Typ displeja IPS Jas 350 Nits Obnovovacia frekvencia 60 Hz Kontrast 1000:1 Odozva 4 ms Pozorovací uhol 178°
Konektory HDMI, USB, Jack 3,5 mm Repro Výstup na slúchadlá Špeciálne vlastnosti Flicker Free, Nastaviteľná výška Podpora VESA držiaka 100 × 100