Košík je prázdny
Kategorie zboží

Prací prostriedok Jeleň mydlový prášok 5kg BOX


Mydlový prací prášok Jeleň perie aj za vysokých teplôt.
Vaša cena 19,20
Vaša cena bez DPH 16,00
 
Dostupnosť skladom
4 ks
odoslanie
pondelok 27.9.

Podrobný popis

Mydlový prací prášok Jeleň perie aj za vysokých teplôt. Obsahuje kúsky jadrového mydla, čo zvyšuje jeho účinnosť. K pokožke však zostáva čo najšetrnejšie, čo je doložené aj klinickým testovaním SZÚ, podľa ktorého je prášok nedráždivý k pokožke a teda vhodný aj na pranie oblečenia osôb s citlivou pokožkou a detí do troch rokov. 100 pracích dávok s vysokou prácou účinnosťou, preukázanou nezávislým testom. Šetrí prírodu, bielizeň aj pokožku. Znášanlivosť testovaná Štátnym zdravotným ústavom.
Tipy pre zákazníkov: Prací prášok perie najlepšie za vysokých teplôt. Je teda vhodný aj pre vyváraní.
Zloženie: 15% alebo viac, ale menej ako 30%: Mydlo 5% alebo viac, ale menej ako 15% Aniónové povrchové aktívne látky. Neiónové povrchovo aktívne látky, Zeolity, bieliace činidlá na báze kyslíka, enzýmy, parfém.
Pokyny pre bezpečné zaobchádzanie a predlekársku pomoc. Varovanie: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte ochranné okuliare / tvárový štít. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. Pri zasiahnutí očí: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí, vyhľadajte lekársku pomoc. Pri požití: Ak sa necítite dobre, volajte Toxikologické informačné centrum alebo lekára.
dátový list
Jeleň Mydlový prací prášok krabice 100 dávok 5 kg