Košík je prázdny
Kategorie zboží

Prací prostriedok Jeleň mydlový prášok Color 5kg BOX


Mydlový prací prášok Jeleň perie aj za vysokých teplôt.
Predaj ukončený

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%

5,52 €
skladom
2,68 €
skladom

Podrobný popis

Mydlový prací prášok Jeleň perie aj za vysokých teplôt. Obsahuje kúsky jadrového mydla, čo zvyšuje jeho účinnosť. K pokožke však zostáva čo najšetrnejšie, čo je doložené aj klinickým testovaním SZÚ, podľa ktorého je prášok nedráždivý k pokožke a teda vhodný aj na pranie oblečenia osôb s citlivou pokožkou a detí do troch rokov. 100 pracích dávok s vysokou prácou účinnosťou, preukázanou nezávislým testom. Šetrí prírodu, bielizeň aj pokožku. Znášanlivosť testovaná Štátnym zdravotným ústavom.
Tipy pre zákazníkov: Prací prášok perie najlepšie za vysokých teplôt. Je teda vhodný aj pre vyváraní.
Zloženie: 15% alebo viac, ale menej ako 30%: Mydlo 5% alebo viac, ale menej ako 15% Aniónové povrchové aktívne látky. Neiónové povrchovo aktívne látky, Zeolity, bieliace činidlá na báze kyslíka, enzýmy, parfém.
Pokyny pre bezpečné zaobchádzanie a predlekársku pomoc. Varovanie: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte ochranné okuliare / tvárový štít. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. Pri zasiahnutí očí: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí, vyhľadajte lekársku pomoc. Pri požití: Ak sa necítite dobre, volajte Toxikologické informačné centrum alebo lekára.
dátový list
Jeleň Mydlový prací prášok krabice 100 dávok 5 kg