Košík je prázdny
Kategorie zboží

ProPlan Cat Delicate Turkey 1,5kg


Kompletné a vysoko chutné krmivo ProPlan Cat Delicate pre mačky s citlivou kožou alebo trávením a pre veľmi maškrtné mačky s obsahom morčacieho mäsa a ryže.
Bežná cena 18,10
Ušetríte 0,53 %
Vaša cena 18,00
Vaša cena bez DPH 15,00
 
Dostupnosť skladom
viac ako 20 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%

10,67 €
skladom
18,16 €
skladom

Podrobný popis

Kompletné a vysoko chutné krmivo ProPlan Cat Delicate pre mačky s citlivou kožou alebo trávením a pre veľmi maškrtné mačky s obsahom morčacieho mäsa a ryže.

ProPlan Delicate je vysoko kvalitná receptúra, ktorá obsahuje všetky esenciálne živiny, vrátane vitamínov a minerálnych látok. Chrumkavá štruktúra granuliek a obsah špecifických minerálnych látok preukázateľne spomaľujú tvorbu zubného kameňa, a to až o 40%. Ochrana a udržiavanie zdravých obličiek je kľúčové pre celkové zdravie Vašej mačky a jej spokojný život. Veterinári a odborníci na výživu spoločnosti Purina vyvinuli OPTIRENAL, čo je špecifický komplex živín, ktorý pomáha chrániť funkciu obličiek Vašej mačky a spomaľuje proces starnutia. Receptúra neobsahuje pšeničnú bielkovinu

Vysoko stráviteľná a chutná receptúra s kvalitným morčacím mäsom ako hlavnou zložkou zachutí aj tým najvyberavejším mačkám.

Ingrediencie obsiahnuté v krmive a ich prospešné funkcie:

  • koža a srsť: Esenciálne živiny obmedzujúce svrbenie a tvorbu kožných šupiniek a zaisťujúce pružnosť a hydratáciu kože.
  • trávenie: Obmedzený zdroj bielkovín a kombinácia rozpustnej a nerozpustnej vlákniny pre lepšiu stráviteľnosť.
  • močový trakt: Komplex živín OPTIRENAL posilňuje močový trakt. Esenciálne minerálne látky a správne pH moču chráni zdravie obličiek a močového traktu.
  • imunitný systém: Vysoký obsah bielkovín a vysoký obsah antioxidantov pre podporu tvorby protilátok a ochranu buniek.

Zloženie: Kuti mäso (18%), ryža (18%), kukuričná lepková múčka, hrachový bielkovinový koncentrát, dehydrované morčacie bielkoviny, živočíšny tuk, sušené vajcia, kukuričný škrob, kukurica, rybí tuk, vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, pivovarské kvasnice, minerálne látky

Analytické zložky: bielkoviny 40,0%, oleje a tuky 18,0%, popol 7,0%, vláknina 1,0%, vitamíny skupiny B 220 mg / kg, omega 3 mastné kyseliny 2,0%, omega 6 mastné kyseliny 0,02%


Parametre

Určeno pro zvíře: Kočka