Košík je prázdny
Kategória tovaru

Protexin Profesional plv 10x5g


Professional je vysoko koncentrovaný, rozpustný prášok na rýchle obnovenie mikroflóry čreva.
Vaša cena 22,10
Vaša cena bez DPH 18,42
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Professional je vysoko koncentrovaný, rozpustný prášok na rýchle obnovenie mikroflóry čreva. Adjustovaný pre ľahké a pružné použitie v malých sáčkoch.

· Vhodný na úpravu črevnej mikroflóry pri tráviacich poruchách alebo po antibiotickej liečbe · Ideálne pre všetky zvieratá po presune do nových domovov · U zvierat v rekonvalescencii zlepšuje využitie živín z krmiva · Obsahuje prospešné mikroorganizmy, ktoré rýchlo osídľujú tráviaci trakt.

Mikroorganizmy obsiahnuté v tomto prípravku sú prirodzenou súčasťou črevnej mikroflóry všetkých zdravých zvierat. Tieto mikroorganizmy kolonizujú črevá mláďat alebo pomáhajú obnoviť črevnú mikroflóru po narušení rovnováhy. Rovnako bráni presadeniu patogénnych mikroorganizmov mechanizmom, ktorý sa nazýva „kompetitívna exklúzia“. Tento prípravok je možné kontinuálne použiť na podporu správneho zažívania a posilnenie prirodzenej obranyschopnosti organizmu. Zvlášť vhodná je aplikácia pri tráviacich poruchách av období zvýšeného stresu.

Zloženie:

Zloženie (v 1 kg prípravku): Protexin probiotikum Enterococcus faecium M74 2 x 1012 CFU (NCIMB 10415); Regulation No. 2437/2000/EC No.13

Ostatné ingrediencie: monohydrát dextrózy

Podanie a dávkovanie:

Podávajte 1g denne zvieraťu do vody, mlieka alebo krmiva. Pri aplikácii do vody alebo mlieka spotrebujte do 12tich hodín. Neexistujú žiadne kontraindikácie alebo obmedzenia v použití.


Parametre

Určeno pro zvíře: Kočka, Drobní savci, Králík, Pes