Košík je prázdny
Kategória tovaru

Psie pisoár skrutkovité drážkovanie Pozinkovaný tŕň Č.3


Psie pisoár je úžasnou pomôckou na sídlisko, k detským ihriskám aj na domáce záhrady, jednoducho všade, kde sa pohybujú psy a nie je žiaduce mať očůrané celé okolie.
Vaša cena 40,00
Vaša cena bez DPH 33,33
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Psie pisoár je úžasnou pomôckou na sídlisko, k detským ihriskám aj na domáce záhrady, jednoducho všade, kde sa pohybujú psy a nie je žiaduce mať očůrané celé okolie.

Psie pisoár je určený na pripevnenie na trubku zakopanú do zeme.

Rozmery: Priemer: 40mm; Výška 400 mm
Balenie obsahuje:
1x psie pisoár
1x horné viečko
1x pozinkovaný tŕň

Skrutkovitý dizajn dreva zabezpečí, že moč vtečie otvory dovnútra pisoáru, kde sa voľne vsiakne do zeme.

Máme pre Vás riešenie, ako uchrániť naše prostredie, okolie domov, fasády, pouličné lampy, odpadové koše, popolnice, kolesá od áut, stromy, skalky, kvetiny, pieskovisko, detské ihriská, lúky, múriky atď. Revolučná novinka Psie pisoár vymedzuje psíkom miesto , kde je čůrání vhodné a tým, že vo vnútri pisoáru zostávajú zvyšky moču, je toto miesto pre psíkov dostatočne zaujímavým pre každodennú potrebu. Psie pisoár môžete umiestniť ako na súkromnú záhradu, tak na verejné priestory, do parkov, pred hotely, do veterinárny alebo PET centier. Chcete vedieť, ako vlastne celý princíp funguje?

JEDINEČNÝ PSIE PISOÁR - REVOLUČNÁ NOVINKA

Celý produkt je chránený úžitkovým vzorom PUV 2011-24078. Telo pisoáru je dutá rúrka drevená či plastová s otvormi. Otvory umožňujú prestup moču dovnútra. Moč je Zachytávanie v v záchytnej nádržke. Prebytočná moč je odvedená z tela pisoára prepadom či odpadom, ktorý sa dá napojiť pomocou gumovej hadičky do kanalizácie alebo sa voľne vsiakne do pôdy. Tým je zaistené, aby aj za dažďa zostala pachová stopa vnútri a nedošlo ku zmytie. Psie pisoár je hore ukončený viečkom. Ukotvenie prebieha pomocou pätky alebo tŕňa. Patka sa pripevní do zemných klincami alebo skrutkami, podľa typu podložia. Tŕň sa iba zapichne a zaistí aretačnou skrutkou.

Môžete namietať, že budovaním psích pisoárov alebo psích záchodov môže narásť charakteristický pach v danej lokalite. Náš systém je koncipovaný tak, aby v nádržke vždy zostala moč - tým pádom psov láka čúrať tu. Psy teda svoju potrebu vykonávajú kontrolovane, na vyhradenom mieste a jeho údržbou (napr. Pri daždi sa umyje samo zvonku, ak je sucho tak občasným oplachom, atď.). Dostaví sa efekt, že ostatné miesta uchránená značením psom. Vám budú robiť radosť a zistíte aké jednoduché je ochrániť miesta, na ktorých vám záleží.