Košík je prázdny
Kategorie zboží

Purina Cat Chow - kura, morka 1,5kg


Kompletné, vyvážené krmivo Purina Cat Chow Adult pre dospelé mačky od 1 roku života, s obsahom kvaliního kuracieho a morčacieho mäsa.
Vaša cena 9,20
Vaša cena bez DPH 7,67
 
Dostupnosť skladom
viac ako 20 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Kompletné, vyvážené krmivo Purina Cat Chow Adult pre dospelé mačky od 1 roku života, s obsahom kvaliního kuracieho a morčacieho mäsa.

Krmivo bolo vyvinuté tak, aby umožnilo mačkám riadiť sa ich prirodzenými inštinktami. Receptúra je špecifickou kombináciou vybraných prírodných látok: petržlenu, špenátu, mrkvy a hrachu. Krmivo je bohaté na vitamín E, čo môže podporovať prirodzenú obranyschopnosť. Obsiahnutý taurín je pre mačky obzvlášť dôležitý, pretože ho mačky nevedia samé produkovať. Taurín môže podporovať oi. Funkciu srdcového svalu a zrak. Repkový šrot a čakanka môžu napomáhať dobrému zažívaniu. Vďaka vysokému stupňu stráviteľnosti krmiva pre mačky Cat Chow je navyše redukovaný objem trusu Vašej mačky.

vlastnosti:

  • Bohaté na bielkoviny živočíšneho pôvodu
  • Vyvážený pomer živín a vynikajúcu chuť
  • Pre citlivé a zdravé trávenie
  • Taurín pre podporu srdcovej činnosti a štruktúry očnej sietnice
  • Bez pridaných umelých farbív, dochucovadiel a konzervantov
  • Mäso o vysokej kvalite, prírodné bylinky a zelenina
  • Bohaté na vitamín E

Zloženie: Obilniny, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, mäso a vedľajšie živočíšne produkty (mäso 14%, min. 4% kura, min. 4% morka), oleje a tuky, zelenina (čakanka 2,7%, mrkva 2%, špenát 1 , 3%, hrach 1,3%), produkty prírodného pôvodu (repa 2,7%, petržlen 0,4%), kvasnice, minerálne látky + pridanej látky.


Parametre

Určeno pro zvíře: Kočka

Typ balení krmiva: 0,4 kg