Košík je prázdny
Kategorie zboží

Purina Cat Chow Special Care Urinary 1,5kg


Kompletné a vyvážené krmivo pre dospelé mačky.
Bežná cena 9,40
Ušetríte 8,43 %
Vaša cena 8,60
Vaša cena bez DPH 7,17
 
Dostupnosť skladom
viac ako 50 ks
odoslanie
pondelok 15.8.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Kompletné a vyvážené krmivo pre dospelé mačky.

Receptúra zaručujúca nižšie pH v močovom ústrojenstve mačky napomáha mačkám udržiavať zdravé močové cesty. Časti populácie dospelých mačiek významne prospieva nižší obsah horčíka v potrave - pomáha tak redukovať výskyt ochorení močových ciest. Purina Specila Care Urinary Tact Health je krmivo vyvinuté na vedeckej báze, napomáha udržiavať nízku hladinu pH moču a nízky obsah horčíka v orgamismu mačiek, a zároveň zachováva dostatočný obsah horčíka v organizme mačiek, a zároveň zachováva dostatočný obsah esenciálnych minerálov a živín.

Toto krmivo sa zameriava na elimináciu nadmerného okyslenie alebo naopak alkanizace moču, čo je najčastejšou príčinou vzniku obličkových kameňov. Súčasne zabezpečuje stáli prísun kompletné a vyvážené výživy pre dospelé mačky.

Deklarované akostné znaky v 1kg: Proteíny - 315g, Tuk - 135g, Popel - 70g, Vláknina - 22g, Vlhkosť - 9,5%, Vápnik - 12g, Fosfor - 10g, Meď - 8 mg / kg, draslík - 7g, Methionín - 6g , Vitamín A - 20 000m.j./kg, Vitamín D3 - 1 500m.j./kg, Vitamín E - 100mg / kg


Parametre

Určeno pro zvíře: Kočka