Košík je prázdny
Kategória tovaru

Purina Dog Chow Puppy Lamb & Rice 14kg


Kompletné krmivo pre šteňatá všetkých plemien vo veku od 1 do 18 mesiacov alebo dospelé jedince trpasličích plemien a gravidné a dojčiace suky, s jahňacím mäsom a ryžou.
Vaša cena 61,50
Vaša cena bez DPH 51,25
 
Dostupnosť Skladom 2 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Kompletné krmivo pre šteňatá všetkých plemien vo veku od 1 do 18 mesiacov alebo dospelé jedince trpasličích plemien a gravidné a dojčiace suky, s jahňacím mäsom a ryžou.

U šteňaťa je správna výživa obzvlášť dôležitá, pretože sa telesne aj duševne ešte len vyvíja. Ako šteňa potrebuje pes dvakrát viac kalórií než ako dospelý pes, aby boli uspokojené jeho energetické nároky, a tiež vápnik a vitamín D pre správny vývoj kostí a zubov. Dog Chow Puppy s jahňacím mäsom pomáha Vášmu šteňaťu v optimálnom štartu do života.

Vďaka využitiu najmodernejšej technológie a stálemu výskumu sú všetky produkty Dog Chow prínosné v 6 kľúčových oblastiach:

  • Optimálne trávenie: Krmivo obsahuje prírodné prebiotiká pre podporu zdravého trávenia. Kvalitné potrava a dobré zažívanie sú základným predpokladom pevného zdravia.
  • Starostlivosť o ústnu dutinu: Dvojaký tvar granúl. Dva rozdielne tvary boli špeciálne navrhnuté tak, aby podporovali psa v hryzenie (ktoré prispieva k lepšiemu tráveniu) a napomáhali udržiavanie čistých zubov a masírovali ďasná. Pretože šteňatá a starí psi potrebujú pomôcť so spracovaním potravy, majú granule pre nich menšiu veľkosť. Napriek tomu aj tieto produkty majú dvojaký tvar, pretože dobrá starostlivosť o ústnu dutinu prospieva všetkým psom bez rozdielu veku.
  • Kondícia svalov: Všetky produkty Dog Chow obsahujú bielkoviny z kvalitného mäsa alebo rýb pre zachovanie kondície svalstva a pre zdravé srdce. Esenciálne vitamíny a minerály pomáhajú psovi zostať zdravý a plný vitality.
  • Lahodná chuť: Snahou Puriny je produkovať krmivo, ktoré bude Váš pes inštinktívne preferovať. Všetky produkty Dog Chow sú preto bohaté na mäso.
  • Zdravý imunitný systém: V kombinácii prebiotík s antioxidanty ako sú vitamíny A a E pomáhajú udržiavať prirodzenú obranyschopnosť a tak môžete so svojím psom bez obáv vyrážať na prechádzky!
  • Prírodné a zdraviu prospešné: Všetky produkty Dog Chow zaisťujú kompletnú výživu a sú vyrábané zo zdravých prírodných prísad, takže Váš pes získava všetky živiny, ktoré potrebuje, aby mohol viesť zdravý a aktívny život.

Zloženie: Obilniny, mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu (8% *), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, oleje a tuky, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, zelenina (1,1% sušeného koreňa čakanky), minerálne látky. * Zodpovedá 16% rehydratovaného mäsa a vedľajších produktov živočíšneho pôvodu: minimálne 4% jahňaťa.


Parametre

Určeno pro zvíře: Pes