Košík je prázdny
Kategória tovaru

Rabitin pre králiky 500ml


Na zlepšenie reprodukcie a odchovu mláďat RABITIN obsahuje špecifický komplex látok zlepšujúcich reprodukciu zvierat vo Vašom …
Vaša cena 7,60
Vaša cena bez DPH 6,33
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Na zlepšenie reprodukcie a odchovu mláďat RABITIN obsahuje špecifický komplex látok zlepšujúcich reprodukciu zvierat vo Vašom chove. Všetky aktívne látky sú vo forme, ktorá zaistí maximálnu účinnosť každej z nich.

Rabitín u samcov podporuje spermatogenézu, pretože zvyšuje kvalitu ejakulátu, najmä množstvo spermií a ich pohyblivosť. U samíc dochádza k lepšiemu oplodneniu a následne potom aj lepšiemu vývoju plodov. Mláďatá sa vďaka RABITINu rodia s vyššou hmotnosťou, imunitou a vitalitou, čo sa pozitívne prejavuje na ich zdravotnom stave a vývoji v ďalšom období ich života.

Rabitín je vhodné podávať mladým králikom už po narodení, udržuje sa tak ich vyššia vitalita a imunita, čo sa prejavuje na ich menšej úmrtnosti.

RABITIN je možné tiež použiť v prípadoch, keď je žiaduce zvýšiť nárast kostrového svalstva, ako je to napr. v prípade úžitkových zvierat alebo zvierat na výstavné alebo športové účely.

Vysoká účinnosť prípravku je daná špeciálnou technológiou výroby, kedy sú aktívne látky obdukciou chránené pred degradáciou v žalúdku a zažívacom trakte. Tento ochranný obal je postupne odbúravaný až dôjde k úplnému uvoľneniu aktívnej látky v organizme v jej maximálnej účinnosti.

Významným prínosom tejto technológie je skutočnosť, že je v roztoku vytvorená špeciálna nosná a izolačná hubovitá mikroštruktúra, ktorá zamedzuje zachytávaniu aktívnych látok na stenách rozvodu napájacej vody alebo v napájačkách. Tým sa eliminuje hrozba namnoženia nežiaducich organizmov na týchto zvyškoch a ich následné roznášanie všetkým zvieratám.

Zloženie:

L-karnitín vitamíny prírodné látky upravená pitná voda

Podanie a dávkovanie:

Podáva sa v množstve 1 ml na 1 kg telesnej hmotnosti do napájacej vody alebo na pevnú zložku kŕmnej dávky. Prípravok je možné pre zvýšenie nárastu kostrového svalstva podávať neustále.

Prípravok je možné kombinovať a súčasne podávať s akýmkoľvek výrobkom značky BENEFEED® pre konkrétnu kategóriu zvierat.


Parametre

Určeno pro zvíře: Králík