Košík je prázdny
Kategorie zboží

Raw Raw pochúťka mrazom sušené Teľacie mäso 70g


Mrazom sušené maškrty Raw Raw sú najlepšie, najchutnejšie a najzdravšie maškrty, ktoré môžete svojim maznáčikom ponúknuť.
Vaša cena 10,00
Vaša cena bez DPH 8,33
 
Dostupnosť skladom
viac ako 20 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Mrazom sušené maškrty Raw Raw sú najlepšie, najchutnejšie a najzdravšie maškrty, ktoré môžete svojim maznáčikom ponúknuť. Mäsové maškrty Raw Raw sú vyrobené zo surového mäsa sušením mrazom (lyofilizáciou). Táto metóda spracovania zachováva kvalitu mäsa v raw stave (zodpovedajúcej surovej strave), vysoký obsah bielkovín, chuť i arómu a nutričné hodnoty. Maškrty sú úplne bez glycerínu, konzervantov, farbív, ochucovadiel a akýchkoľvek plnidiel či náhradiek. Jednoducho len čisté mäso!

Raw Raw maškrty ponúka okrem najčistejšej technológie spracovania a najefektívnejšieho spôsobu uchovania kvality surového mäsa aj maximálny komfort pre všetky vaše aktivity. Aj keď majú maškrty kvalitu surového mäsa, môžete ich vziať kamkoľvek a kedykoľvek, na rozdiel od surového mäsa sa vám od nich nič neumaže, nekazia sa po otvorení ani v teple, nepotrebujú uchovanie v chladničke a veľmi dobre sa podávajú, pretože sú krehké.

Maškrty Raw Raw vynikajú mnohými prednosťami:

- Freeze Dried - sušené mrazom
- Glycerín Free - úplne bez glycerínu
- BARF - vhodné pre barf
- 100% Natural - absolútne prírodný
- Grain Free - úplne bez obilnín

- vysoká nutričná hodnota
- vynikajúca chuť mäsa takmer identická s čerstvým
- vhodné pre monoproteín výživu a alergikov
- vhodné pre všetky plemená psov, šteňatá aj mačky
- skvelá konzistencia maškrty, ktoré sa dobre podávajú a veľmi dobre konzumujú
- praktická skrutkovacia krabička


Teľacie mäso má veľmi jemnú, aj keď menej výraznú chuť. Teľacie mäso má vysoký obsah bielkovín, nízky obsah tuku a je ľahko stráviteľné, preto býva súčasťou detskej a diétnej stravy. Delikatesa pre vašich miláčikov. Hovädzia bielkovina je vhodná pre väčšinu alergikov.

Zloženie: 100% teľacie mäso.

Analytické zložky : Hrubý proteín 68,2%, hrubý tuk 26,4%, hrubá vláknina 0,5%, hrubé popoloviny 3,4%, vlhkosť 1,3%.


Veľkosť maškrty: kocky o veľkosti cca 1cm - 4cm (prirodzený tvar krájanej suroviny - mäsa alebo vnútorností)

Freeze Dried - sušené mrazom

Lyofilizácia, čiže sušenie mrazom, je najvyspelejšia technológia spracovania potravín.
Jej prednosťou je uchovanie maximálnej hodnoty potravín – obsahu vitamínov, bielkovín a ďalších nutričných látok a to bez akýchkoľvek konzervantov. Princípom technológie je mrazenie potravín vo vákuu pri teplote mínus 40 ° C, ktorá vedie k sublimácii vody.
Potraviny si tak zachovávajú výživové hodnoty, svoju chuť, vôňu a vzhľad.

Glycerín Free - bez glycerínu

Glycerín je bežne obsiahnutý vo vysokom množstve v tzv. sušených mäsových maškrtách, kde pôsobí ako konzervant, zmäkčovadlo a dochucovadlo. Ako súčasť potravín má označenie E 422. Glycerol alebo glycerín je slabo jedovatý. V menších dávkach spôsobuje bolesti hlavy, žalúdočné problémy a zvracanie. Vo väčších dávkach môže spôsobiť poškodenie pečene. Najnižšia toxická dávka podaná orálne u človeka je približne 1,5 g/kg živej hmotnosti. V medicíne sa používa ako súčasť klystírov a čapíkov. (zdroj info Wikipédie)
Sledujte obsah glycerínu v maškrtách a maškrtám s vysokým obsahom glycerínu sa vyhýbajte!

BARF - vhodné pre barf

Pokiaľ svojho psa alebo mačku kŕmite surovou stravou - barfom, určite nechcete tento prístup k výžive narušiť nevhodnými maškrtami. Raw Raw maškrty sú pre vás ideálnou voľbou.

100% Natural - úplne prírodný

Maškrty Raw Raw sú úplne prírodné, bez akýchkoľvek konzervantov, farbív a dochucovadiel. To je možné vďaka technológii lyofylizácie – sušeniu mrazom. Freeze dried maškrty patria k najčistejším a najprírodnejším maškrtám na trhu vôbec.

Grain Free - bez obilnín

Ak svojich miláčikov kŕmite bezobilným kŕmením, barfujete alebo máte alergika na lepok, oceníte, že maškrty Raw Raw neobsahujú žiadne obilniny a nie sú ničím "nastavované". Sú z čerstvej suroviny (svalovina, vnútornosti) bez ryže, múky, či už akéhokoľvek pôvodu (kukuričná, pšeničná, ryžová), bez škrobu, lepku... Obilniny zaťažujú tráviaci trakt lepkom a prázdnymi kalóriami. Podávaním psích piškót, suchárov, sušienok alebo lisovaných kociek z kukuričnej múčky svojim maznáčikom dávate veľa prázdnych kalórií.

Upozornenie:
Nie je určené pre ľudskú spotrebu.
Skladujte v suchu a chlade.
Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.
Po otvorení uchovávajte v suchu.

Použitie:
Maškrta pre psy a mačky. Zviera musí mať prístup k čerstvej vode.