Košík je prázdny
Kategorie zboží

Roboran Chondro pre mačky plv 60 g


ROBORAN GEL je špeciálne doplnkové krmivo pre mačky s obsahom zmesi výťažkov z morských živočíchov od popredného svetového výrobcu.
Vaša cena 7,50
Vaša cena bez DPH 6,25
 
Dostupnosť skladom
3 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

ROBORAN GEL je špeciálne doplnkové krmivo pre mačky s obsahom zmesi výťažkov z morských živočíchov od popredného svetového výrobcu. Kvalita tejto zmesi je porovnateľná s prípravkami používanými pre ľudskú výživu. Použitím prírodné suroviny je dosiahnuté optimálneho pomeru chondroitínsulfátu, glukózamínsulfátu a 3-omega mastných kyselín. Znakom prípravku je ľahký pach po rybách. ROBORAN GEL zaisťuje ochranu pohybového aparátu u rastúcich mačiatok au starších mačiek s pohybovými problémami. Zlepšuje látkovú výmenu, udržuje pevnosť chrupaviek a väziva, pôsobí proti artrózám, zlepšuje pohybové schopnosti a stimuluje správny vývoj kĺbov.

použitie:

Používa sa ku kompletným granulovaným krmivám ik tradičné varené potrave. Odmerané množstvo sa vmieša do pripraveného krmiva. pre optimálny účinok lieku je nutné podávať ho minimálne po dobu 2 mesiacov. U starších mačiek je potrebné podávať ROBORAN GEL dlhodobo. Po 2 mesiacoch je vhodné prerušiť podávanie na dobu jedného až niekoľkých týždňov podľa stavu mačky.

zloženie:

Zrná obilnín, ich výrobky a vedľajšie výrobky, ryby a iné morské živočíchy, vitamín E, vitamín C, selén.

Analytické zložky:

Vlhkosť 10% Dusíkaté zlúčeniny 140 g / kg Vláknina 5 g / kg Tuk 15 g / kg Popol 30 g / kg Vitamín E 2 500 mg / kg Vitamín C 6 000 mg / kg Selén 2,5 mg / kg

Prípravok ďalej obsahuje zmes výťažkov z morských živočíchov s účinnými látkami glukosamínom, chondroitínom a omega-3 mastnými kyselinami 81 000 mg / kg.

D ávkování:

Mačka s hmotnosťou 3 - 4 kg: 2 g / deň.


Parametre

Určeno pro zvíře: Kočka