Košík je prázdny
Kategorie zboží

Roboran H plv 250g


Vitamínovo-minerálny prípravok pre psov, mačky, králiky a kožušinové zvieratá.
Vaša cena 2,30
Vaša cena bez DPH 1,92
 
Dostupnosť skladom
viac ako 50 ks
odoslanie
pondelok 29.11.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%

9,16 €
skladom
4,45 €
skladom

Podrobný popis

Vitamínovo-minerálny prípravok pre psov, mačky, králiky a kožušinové zvieratá. Obsahuje okrem najdôležitejších vitamínov (vrátane vitamínu H) a minerálnych látok v optimálnom pomere aj schutňujúce prísady. Výrazne ovplyvňuje kvalitu srsti a operenie.

indikácie:

Preventívne k zlepšeniu celkovej telesnej kondície, k správnemu priebehu gravidity a dosiahnutie silných vyrovnaných vrhov, k normálnemu rastu, pigmentáciu a lesku srsti, k zlepšeniu kvality kožušiny; liečebne pri celkových ochoreniach, hypovitaminózách, ochoreniach kože a srsti (vypadávanie srsti, ekzémy kože), v rekonvalescencii. Ako dietetikum k priaznivému ovplyvneniu kvality srsti, najmä pre kožušinové zvieratá.

Spôsob použitia:

V krmive, mlieku alebo čaji. Pri dlhodobom podávaní sa môže u niektorých zvierat prejaviť znížená ochota k prijímanie prípravku. Po týždennom prerušení podávania ho zvieratá opäť rada konzumujú.

dávkovanie:

Preventívne týždenne, liečebno denne Pes veľký 2-3 lyžičky 2 krát týždenne až 2 lyžičky denne Pes strednej, líška 1-2 lyžičky 2 krát týždenne až 1 lyžička denne Pes malý, mačka 1 / 2-1 lyžička 2 krát týždenne až 1/2 lyžičky denne 10 noriek 1 - 3 lyžičky denne 10 králikov 1 - 2 lyžičky 2krát 2-3 lyžičky. Používa sa preventívne k zlepšeniu celkovej telesnej kondície k správnemu priebehu gravidity a dosiahnutie silných a vyrovnaných vrhov, k normálnemu rastu, pigmentáciu a lesku srsti, k zlepšeniu kvality kožušiny. Liečebne sa používa pri celkových ochoreniach, hypovitaminózách, ochoreniach kože a v rekonvalescencii.