Košík je prázdny
Kategorie zboží

Roboran pre exoty s pupalkovým olejom 100g


Kombinovaný vitamíny-minerálny prípravok s pupalkovým olejom, ktorý zložením a vzájomným pomerom jednotlivých zložiek zodpovedá potrebám okrasného vtáctva.
Vaša cena 6,80
Vaša cena bez DPH 5,67
 
Dostupnosť skladom
3 ks
odoslanie
streda 10.8.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Kombinovaný vitamíny-minerálny prípravok s pupalkovým olejom, ktorý zložením a vzájomným pomerom jednotlivých zložiek zodpovedá potrebám okrasného vtáctva. Je vhodný na doplnenie a biologickému vyváženie Neplnohodnotná kŕmnej dávky. Pôsobí na zvýšenie odolnosti a k zlepšeniu celkovej telesnej kondície, hlavne v zimnom a jarnom období, v období hniezdenia a pri stresových stavoch. Pupalkový olej pôsobí ako antioxidant, ktorý pomáha predchádzať chorobám častým pri chove exotických vtákov v zajatí.

zloženie:

Uhličitan vápenatý Pšeničná múka kŕmna Hydrogénfosforečnan vápenatý Vitamíny - A, D, E, K3, B1, B2, B6, B12, Niacín Vitamíny - Pantotenan vápenatý, Cholinclorid, Biotín Stopové prvky - Železo, Zinok, Meď, Mangán, Kobalt, Jód, Aromatické látky Pupalkový olej

Analytické zložky:

Vápnik 12% Fosfor 5,8% Sodík 0,57% Vitamín A 500 000 IU / kg Vitamín D 100 000 IU / kg Vitamín E (alfatokokoferol) 600 mg / kg Meď 150 mg / kg

Spôsob použitia:

Používa sa v krmive, ktoré vtáky ochotne prijímajú (míchanice, kúsky ovocia alebo zrniny s niekoľkými kvapkami oleja zmiešané s prípravkom).

dávkovanie:

Najvhodnejšie je 1% koncentrácie v krmive po dobu aspoň 4 týždňov, podľa potreby aj dlhšie. Pri dlhodobom podávaní sa môže u niektorých jedincov prejaviť znížená ochota prijímať prípravok. V takom prípade stačí ROBORAN na týždeň vysadiť. Prípravok je vhodný aj pre holuby.


Parametre

Určeno pro zvíře: Ptáci, Holub, Exotičtí ptáci