Košík je prázdny
Kategorie zboží

Roboran pre raticovú zver plv 20 kg


Vitamínovo-minerálny prípravok pre raticovú zver dopĺňa kŕmnu dávku a vyrovnáva potrebu vitamínov a minerálnych látok.
Vaša cena 33,00
Vaša cena bez DPH 27,50
 
Dostupnosť skladom
4 ks
odoslanie
utorok 27.10.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Vitamínovo-minerálny prípravok pre raticovú zver dopĺňa kŕmnu dávku a vyrovnáva potrebu vitamínov a minerálnych látok. Obsahuje špeciálny aromatický prípravok, ktorý zchutňujú kŕmne zmesi. Doplnková zmes sa podáva k posilneniu celkovej telesnej kondície a na zlepšenie kvality parožie a zníženie jeho lámavosti.

zloženie:

Pšeničná múka kŕmna, uhličitan vápenatý, hydrogenfosforečnan vápenatý, oxid horečnatý, vitamíny A, D, E, niacín, stopové prvky - železo, zinok, meď, mangán, kobalt, jód, selén.

dávkovanie:

Danielej zver 100 g denne,
Jelenia zver 120 g denne,
Muflónej zver 50 g denne,
Viržínska zver 75 g denne,
Srnčia zver 30 g denne.

Spôsob podania:

Odporúča sa podávať dôkladne premiešaný v Melasové krmive alebo vo šrotu, na ktoré je zver zvyknutá. Daňkům a muflonům sa podáva v čase od druhej polovice marca do konca júla, jeleňom a jelencům viržinským od začiatku februára do polovice júla. Srncům od začiatku decembra do konca marca. Prípravok je vhodné podávať v 2 - 4 týždňovom predstihu pred predpokladaným prvým sklzy, nie až od začiatku zhadzovanie parožia. V poľovných revíroch s nižšou úživností a poruchami minerálne výživy je vhodné podávať prípravok celoročne.