Košík je prázdny
Kategorie zboží

RodiCare ® instant 170g


Kompletné krmivo v práškovej forme určenej pre morčatá, králiky, činčily, ale aj pre plazy a vtáky, ktorí dočasne nemôžu prijímať pevnú stravu, vhodné na prechodné výživu zvierat so zažívacími ťažkosťami, so zníženou chuťou do jedla zavinenú ochoreniam, v rekonvalescencii alebo po ošetrení zubov , pre odchov osirelých mláďat aj ako doplnok krmiva u slabých a chorľavejúcej zvierat.
Vaša cena 13,80
Vaša cena bez DPH 11,50
 
Dostupnosť skladom
viac ako 50 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%

19,70 €
skladom
4,84 €
skladom
7,68 €
skladom

Podrobný popis

Kompletné krmivo v práškovej forme určenej pre morčatá, králiky, činčily, ale aj pre plazy a vtáky, ktorí dočasne nemôžu prijímať pevnú stravu, v hodné k prechodnej výživu zvierat so zažívacími ťažkosťami, so zníženou chuťou do jedla zavinenú ochoreniam, v rekonvalescencii alebo po ošetrení zubov, pre odchov osirelých mláďat aj ako doplnok krmiva u slabých a chorľavejúcej zvierat. Krmivo obsahuje všetky životne dôležité vitamíny a minerálne látky.

? Dávkovanie:

  • prášok sa rozmieša s teplou vodou približne v pomere 1: 1,5 na hladkú kašu
  • primerane telesnej hmotnosti sa podáva 50 ml rozmiešanej kaše na kg telesnej hmotnosti denne, rozdelené na 3 - 5 jedál
  • veľmi slabá zvieratá sa majú kŕmiť čo možno najčastejšie po malých dávkach.
  • podľa druhu zvieraťa, hmotnosti, veku a stavu zvieraťa sa môže potrebné množstvo krmiva líšiť a malo by byť konzultované s veterinárnym lekárom.
  • kašu podávajte na malej miske alebo po lyžičkách

Parametre

Určeno pro zvíře: Drobní savci, Činčila, Králík, Morče