Košík je prázdny
Kategória tovaru

Samozavlažovací kvetináč GreenSun OCEANS 10 x 10 cm s lopatkou a menovkou, výška 9 cm, ružový


Novinka

Krásny kvetináč s kompletným samozavlažovacím systémom, lopatkou a zapichovacie menovkou pre krásne rastliny bez starostí. Pestujte kvetiny, bylinky, orchidey či iné rastliny konečne bez prelievaniu či nedostatku vody. Rastlinu stačí zaliať raz za niekoľko týždňov, ostatné zariadi kvetináč za vás.

Vaša cena 5,90
Vaša cena bez DPH 4,92
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

odolnosť
Kvetináče GreenSun sú vyrobené z ABS plastu (amorfný termoplastický kopolymér), ktorý je veľmi odolný voči

  • mechanickému poškodeniu
  • nízkym teplotám a mrazu
  • vysokým teplotám
  • UV žiarenie.

Kvetináče sú preto určené ako na vnútorné tak vonkajšie použitie.


Dizajn a funkčnosť

Tento kvetináč GreenSun je sám o sebe krásnu ozdobou interiéru aj exteriéru. Okrem toho je aj rastovým kvetináčom. Samozavlažovacie kvetináče sú vhodné pre všetky typy rastlín. Špeciálna Hydrosystem zaisťuje diky spodnému zavlažovaniu rastline prirodzený vodný kolobeh. Rastlina nikdy netrpí preliatím ani nedostatkom vody. Kompletný zavlažovací systém je už v cene kvetináča.

Delené vnútorné usporiadanie kvetináče
Vnútorné usporiadanie je navrhnuté tak, aby zabraňovalo nadmernému odparovaniu vody i preliatiu rastliny. Veľmi účinne sa tak reguluje množstvo vody v kvetináči. Funkčné usporiadanie zamedzuje aj liahnutia hmyzu a iných škodcov v kvetináči.

podpora zavlažovanie
Pre ešte efektívnejšiu starostlivosť o rastliny máte možnosť zaobstarať si špeciálny kaolínové drť GreenSun. Pridaním tejto kaolínové drviny, ktorá udrží až 40% svojho objemu vody, je podporený rast koreňov a zaistené plynulejší dávkovanie vody.

Množstvo kaolínové drviny určené pre tento kvetináč: 100 g

Ukazovateľ hladiny vody
Ukazovateľ úrovne hladiny ukazuje množstvo vody v systéme kvetináča. Vďaka nemu presne vidíte, kedy je potrebné rastlinu zaliať.

Polievanie zavlažovacím kanálikom
Vodu a prípadné hnojivo je rastline dopĺňané prostredníctvom zavlažovacieho kanálika. To bráni zhutnenie pôdy a tým pomalšiemu rastu rastliny.

Informácie o kvetináčoch Greensun


Parametre

Barva květináče: růžová