Košík je prázdny
Kategória tovaru

GreenSun Samozavlažovací kvetináč pre všetky typy rastlín, 13x13 cm, modrý


Dizajnový kvetináč s kompletným samozavlažovacím systémom pre krásne rastliny bez starostí. Pestujte kvetiny, bylinky, orchidey či iné rastliny konečne bez prelievaniu či nedostatku vody. Rastlinu stačí zaliať raz za niekoľko týždňov, ostatné zariadi kvetináč za vás.

Vaša cena 6,70
Vaša cena bez DPH 5,58
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Podrobný popis

Dizajnový kvetináč s kompletným samozavlažovacím systémom pre krásne rastliny bez starostí. Pestujte kvetiny, bylinky, orchidey, sukulenty či iné rastliny konečne bez prelievaniu či nedostatku vody. Rastlinu stačí zaliať raz za niekoľko týždňov, ostatné zariadi kvetináč za vás.  

  1. Dizajnový kvetináč s kompletným samozavlažovacím hydrosystémem.
  2. Hydrosystém zaisťuje optimálnu kolobeh vody - rastlina nikdy netrpia nedostatkom vody ani preliatím.
  3. Vhodný pre všetky typy rastlín.
  4. Vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu, UV žiareniu i rôznym teplotám. Kvetináč je určený pre vnútorné i vonkajšie použitie.
  5. Veľmi jednoduché pestovanie - krásne rastliny s minimálnou starostlivosťou, ktoré vydržia bez zalievanie aj tri týždne.

odolnosť

Kvetináče GreenSun sú vyrobené z ABS plastu (amorfný termoplastický kopolymér), ktorý je veľmi odolný voči mechanickému poškodeniu, nízkym aj vysokým teplotám a UV žiareniu. Kvetináče sú preto určené ako na vnútorné tak vonkajšie použitie.

design

Každý kvetináč GreenSun je sám o sebe krásnu ozdobou interiéru aj exteriéru. Vybrať si môžete z krásnej klasickej palety prírodných farieb aj z moderných odtieňov az veľkého množstva tvarov a veľkostí.

Delené vnútorné usporiadanie kvetináče

Podľa zvolenej veľkosti kvetináča je vnútorné usporiadanie navrhnuté tak, aby zabraňovalo nadmernému odparovaniu vody i preliatiu rastliny. Veľmi účinne sa tak reguluje množstvo vody v kvetináči. Funkčné usporiadanie zamedzuje aj liahnutia hmyzu a iných škodcov v kvetináči.

Ukazovateľ hladiny vody

Ukazovateľ úrovne hladiny ukazuje množstvo vody v systéme kvetináča. Vďaka nemu presne vidíte, kedy je potrebné rastlinu zaliať

Polievanie zavlažovacím kanálikom

Nalievanie vody zavlažovacím kanálikom bráni zhutnenie pôdy a tým pomalšiemu rastu rastliny, čo je bežné pri klasickom hornom zalievanie. Zavlažovací kanálik je určený aj pre prípadné doplňovanie hnojivá a výživy rastliny.

funkčnosť

Kvetináče GreenSun sú zároveň rastovým kvetináčom aj ozdobným obalom. Špeciálna Hydrosystem zaisťuje diky spodnému zavlažovaniu rastline prirodzený vodný kolobeh. Rastlina nikdy netrpí preliatím ani nedostatkom vody.

vypúšťací uzáver

Pre vnútorné použitie pevne uzavrite červený uzáver umiestnený na spodnej časti kvetináča. Pre vonkajšie použitie uzáver vyberte, aby mohla prebytočná voda automaticky odtiecť.

Informácie o kvetináčoch Greensun


Parametre

Použití: vnitřní

Výška (cm): 13

Barva květináče: modrá

Velikost květináče: 13x13 cm, výška 13 cm

Šířka (cm): 13

Vnitřní provedení květináče: M

Doporučené množství kaolínu (g): 100

Barva: antracitová (šedá)

Velikost: 1,6 l