SAMSUNG SMART LED TV 43"/ UE43DU7172/ 4K Ultra HD 3840x2160/ DVB-T2/S2/C/ H.265/HEVC/ 3xHDMI/ USB/ Wi-Fi/ LAN/ G - VÝPREDAJ
Výpredaj
Vaša cena 368,77
Vaša cena bez DPH 299,81
Dostupnosť Skladom 1 ks
Odosielame dnes
Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%
Podrobný popis
Samsung UE43DU7172 Crystal UHD – obľúbené multimédiá v 4K
Samsung Crystal UE43DU7172
Chytrý LED televízor s uhlopriečkou 43" disponujúci 4K Ultra HD rozlíšením 3840 × 2160 obrazových bodov a HDR zobrazením (HDR 10+). Pre príjem televízneho vysielania je pripravený DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódovania H.265/ HEVC . ako drôtovo cez LAN port , tak bezdrôtovo pomocou technológie Wi-Fi . Integrované reproduktory s celkovým výkonom 20 W s technológiou OTS Lite vytvárajú realistický 3D zvuk.
Televízor pochádza z oficiálnej CZ distribúcie .
ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA
Uhlopriečka: 43"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 3840 × 2160 px
Zvukový výkon: 2× 10 W