SCYTHE KF1215FD18 Kaze Flex 120 mm Slim Fan 1800 RPM
Vaša cena 19,00
Vaša cena bez DPH 15,45
Dostupnosť Skladom 1 ks
Odosielame zajtra
Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%
Podrobný popis
Špecifications Model Name: Kaze Flex 120 Slim Model-Nr.: KF1215FD18 Dimensions: 120 x 120 x 17 mm Fan Speed: 1800 rpm (±10%) Noise Level: 30 dBA Airflow: 50.79 CFM = 8. : 1,35 mmH2O = 13,24 Pa Voltage: 12 V Amperage: 0,18 A Power Input: 2,16 W Connector: 3-pin Accessory: Molex-Adaptor, 4x skrutky, Bearing: Sealed Precision Fluid Dynamic Bearing MTTF: 100 000 hodín (25°C)