Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Cvikla - Monopoly (Moneta) guľatá jednoklíčkového 1 g


Poloskorá guľatá červená repa s jednoklíčkovým osivom.
Vaša cena 1,30
Vaša cena bez DPH 1,08
 
Dostupnosť skladom
viac ako 50 ks
odoslanie
pondelok 15.8.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%

0,54 €
skladom
0,54 €
skladom
1,12 €
skladom

Podrobný popis

Cvikla / Beta vulgaris L. var. conditiva Alef.

Popis:
Vhodná prakticky do všetkých našich pestovateľských oblastí. Najlepšie výnosy dáva v miestach so rovnomerne rozdelenými zrážkami, v pôdach od ílovitých až po humózne piesky. Optimálne pH je 6,5 - 7,5. Vysievame v apríli až máji, z hustých júnových výsevov možno vypestovať malé buľvičky pre konzerváciu celých "Baby" bulviček. Vysievame 15 - 20 g osiva na 10 m2. Plodina prvej a druhej trate.


Výsev: apríl - jún

Úroda: júl - október


odroda:

MONOPOLY - poloskorá guľatá červená repa šalátová s jednoklíčkovým osivom a dobre vyfarbenými guľovitými buľvami, odolná proti vybiehaniu. Odroda je v tvare, veľkosti i hladkosti povrchu buliev veľmi vyrovnaná. Vnútorné vyfarbenie je intenzívne červené. Vysievame v apríli až máji, do sponu 30 × 8 cm, výsev môže byť presný a včasný, pretože vďaka jednoklíčkovému osivu odpadá jednotenia. Vyžaduje rovnomernú závlahu.
Cvikla: MONOPOLY (Beta vulgaris ssp. Vulgaris var. Conditiva / cvikla)

Popis:
Guľatá červená repa šalátová s jednoklíčkovým osivom a dobre vyfarbenými guľovitými buľvami, odolná proti vybiehaniu. Odroda je v tvare, veľkosti i hladkosti povrchu buliev veľmi vyrovnaná. Vnútorné kvalita buľvy a vyfarbenie je podobné ako u odrody Červená guľatá.
Vysievame v apríli až máji, do sponu 30 × 8 cm, výsev môže byť presný a včasný, pretože vďaka jednoklíčkovému osivu odpadá jednotenia. Vyžaduje rovnomernú závlahu.

Vhodná prakticky do všetkých našich pestovateľských oblastí. Najlepšie výnosy dáva v miestach so rovnomerne rozdelenými zrážkami, v pôdach od ílovitých až po humózne piesky. Optimálne pH je 6,5 až 7,5.Vyséváme v apríli až máji, z hustých júnových výsevov možno vypestovať malé buľvičky pre konzerváciu vcelku. Vysievame 15 - 20 g osiva na 10 m 2. Plodina druhej trati.

hnojenie:
  • N 100 kg N / ha
  • P 25 kg P2O5 / ha
  • K 90 kg K 2O / ha


Parametre

Druh: Řepa salátová

Odrůda: MONOPOLY

Typ: Zelenina