Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Cvikla - Monorubra oválna jednoklíčkové 2g


Výnosná odroda s valcovitým tvarom buľvy, vhodná pre všetky spôsoby využitia aj pre zimné skladovanie.
Vaša cena 1,30
Vaša cena bez DPH 1,08
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Cvikla / Beta vulgaris L. var. conditiva Alef.

Popis:
Vhodná prakticky do všetkých našich pestovateľských oblastí. Najlepšie výnosy dáva v miestach so rovnomerne rozdelenými zrážkami, v pôdach od ílovitých až po humózne piesky. Optimálne pH je 6,5 - 7,5. Vysievame v apríli až máji, z hustých júnových výsevov možno vypestovať malé buľvičky pre konzerváciu celých "Baby" bulviček. Vysievame 15 - 20 g osiva na 10 m2. Plodina prvej a druhej trate.


Výsev: apríl - jún

Úroda: júl - október


odroda:

MONORUBRA - Výnosná odroda s valcovitým tvarom buľvy, vhodná pre všetky spôsoby využitia aj pre zimné skladovanie. Výsev priamo na stanovište 3 - 4 cm hlboko. Spôn 30x7 cm. V suchom letnom období je potreba zavlažovať.Cvikla: MONORUBRA (Beta vulgaris ssp. Vulgaris var. Conditiva / cvikla)

Popis:
Výnosná odroda s valcovitým tvarom buľvy, vhodná pre všetky spôsoby využitia aj pre zimné skladovanie. Výsev priamo na stanovište 3 - 4 cm hlboko. Spôn 30x7 cm. V suchom letnom období je potreba zavlažovať.

Vhodná prakticky do všetkých našich pestovateľských oblastí. Najlepšie výnosy dáva v miestach so rovnomerne rozdelenými zrážkami, v pôdach od ílovitých až po humózne piesky. Optimálne pH je 6,5 až 7,5.Vyséváme v apríli až máji, z hustých júnových výsevov možno vypestovať malé buľvičky pre konzerváciu vcelku. Vysievame 15 - 20 g osiva na 10 m 2. Plodina druhej trati.

hnojenie:
  • N 100 kg N / ha
  • P 25 kg P2O5 / ha
  • K 90 kg K 2O / ha


Parametre

Druh: Řepa salátová

Odrůda: MONORUBRA

Typ: Zelenina