Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Cvikla - Pablo F1 guľatá jednoklíčkového 60s - séria Pre maškrtné jazýčky


Z kolekcie "" Pre maškrtné jazýčky "" hybridný, jednoklíčkového repa "" baby "" veli kostí vhodná pre priamy konzum. Jemná dužina má výbornú chuť.
Vaša cena 1,40
Vaša cena bez DPH 1,17
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie
pondelok 3.4.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Cvikla / Beta vulgaris L. var. conditiva Alef.

Popis:
Vhodná prakticky do všetkých našich pestovateľských oblastí. Najlepšie výnosy dáva v miestach so rovnomerne rozdelenými zrážkami, v pôdach od ílovitých až po humózne piesky. Optimálne pH je 6,5 - 7,5. Vysievame v apríli až máji, z hustých júnových výsevov možno vypestovať malé buľvičky pre konzerváciu celých "Baby" bulviček. Vysievame 15 - 20 g osiva na 10 m2. Plodina prvej a druhej trate.


Výsev: apríl - jún

Úroda: júl - október


odroda:

PABLO - kolekcia PRE maškrtné jazýčky - hybridný, jednoklíčkové repa "baby" veľkosti vhodná na priamy konzum i konzervárenské spracovanie. Jemná dužina má výbornú chuť. Odroda sa vyznačuje dobrou odolnosťou k chorobám. Odroda je veľmi vhodná pre zber "Baby" bulviček.Cvikla: PABLO F1 (Beta vulgaris ssp. Vulgaris var. Conditiva / cvikla)

Popis:
Hybridný, jednoklíčkového repa vhodná pre zber vi "baby" veľkosti pre priamy konzum i konzervárenské spracovanie. Jemná dužina má výbornú chuť. Odroda sa vyznačuje dobrou odolnosťou k chorobám.

Vhodná prakticky do všetkých našich pestovateľských oblastí. Najlepšie výnosy dáva v miestach so rovnomerne rozdelenými zrážkami, v pôdach od ílovitých až po humózne piesky. Optimálne pH je 6,5 až 7,5.Vyséváme v apríli až máji, z hustých júnových výsevov možno vypestovať malé buľvičky pre konzerváciu vcelku. Vysievame 15 - 20 g osiva na 10 m 2. Plodina druhej trati.

hnojenie:
  • N 100 kg N / ha
  • P 25 kg P2O5 / ha
  • K 90 kg K 2O / ha


Parametre

Druh: Řepa salátová

Odrůda: PABLO F1

Typ: Zelenina