Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Echinacea purpurová - Paradiso 12s


Mohutná, trsnatá trvalka pre výsadby na záhony, rez kvetov i sušenie vystupujúcich stredových terčov súkvetí.
Vaša cena 3,00
Vaša cena bez DPH 2,50
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Echinacea purpurea / Echynacea purpurová


Popis:

Mohutná, trsnatá trvalka pre výsadby na záhony, rez kvetov i sušenie vystupujúcich stredových terčov súkvetí. Najlepšie sa jej darí na slnku v humóznej a priepustnej pôde. Rastliny sú silné a odolné voči suchu. Absolútna novinka medzi echinacea! Zmes botanických druhov a ich hybridov, ktoré v sebe skrývajú skutočná prekvapenie. Semenáče sa líšia farbou kvetu, výškou rastliny i typom kvetenstvo. Keď budete mať šťastie, nájdete medzi nimi skutočné unikáty.


V 1g: 320 (10g na 1000 rastlín)

Výsev: február - apríl

Doba kvitnutia: júl - septemberEchinacea purpurová - trvalka: PARADISO (Echinacea purpurea L. Moench / Echinacea purpurová)

Popis:
Absolútna novinka medzi echinacea! Zmes botanických druhov a ich hybridov, ktoré v sebe skrývajú skutočná prekvapenie. Semenáče sa líšia farbou kvetu, výškou rastliny i typom kvetenstvo. Keď budete mať šťastie, nájdete medzi nimi skutočné unikáty.

Mohutná, trsnatá trvalka pre výsadby na záhony, rez kvetov i sušenie vystupujúcich stredových terčov súkvetí. Najlepšie sa jej darí na slnku, v humóznej a priepustnej pôde. Rastliny sú silné a odolné voči suchu.


Parametre

Druh: Třapatka nachová - trvalka

Odrůda: PARADISO

Typ: Květiny trvalky