Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Konope technické 3g - séria Zelená lekáreň


Teplomilná letnička vysokého vzrastu vyžadujúca hlinité až hlinitopiesčité pôdy.
Vaša cena 1,40
Vaša cena bez DPH 1,17
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Konope siate technické - odroda KC DORA - kolekcia ZELENÁ LEKÁREŇ .
Je teplomilná letnička vysokého vzrastu vyžadujúca hlinité až hlinitopiesčité pôdy. Má vyššie nároky na zálievku. Pestujeme z priameho výsevu. Je vysoko rezistentný voči chorobám a škodcom. Upozorňujeme, že pestovanie konope siateho na výmere nad 100 m2 podlieha ohláseniu príslušným úradom. Konope siate má široké spektrum využitia.

Konopný čaj pripravujeme zo zmesi sušeného listu a kvetu. Využívame ho pri nespavosti, bolestiach hlavy, migréne a bolestiach kĺbov.

Konopná masť pôsobí protizápalovo, jedná sa o prírodné analgetikum, pomáha odstraňovať bolesti svalov a kĺbov. Pri pravidelnom používaní pomáha takmer so všetkými kožnými problémami, akými sú lupienka, rôzne vyrážky, akné, opary, ekzémy, bodnutie hmyzom. Dá používať na vyhladenie pleti a čiastočné vyhladenie vrások.

Konopné semienko má vysoký obsah bielkovín, proteínov a ideálny pomer esenciálnych mastných kyselín omega-3 a omega-6. Jeho užívanie má priaznivý vplyv na správnu funkciu metabolizmu. Má blahodarný vplyv na nechty, vlasy a kožu. Semienko je možné pridávať prakticky do všetkých jedál pri varení aj pečení a je tiež chutnou prísadou do studených pokrmov, má príjemnú orieškovú chuť. Je veľmi výživné na kŕmenie pre exotické vtáctvo.

Stanovenie nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch kanabisu na Váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím vyhľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo na internete.