Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Kukurica pukancová - Jantár F1 (Simona F1) neskoré 6g


Úrodný, neskoré hybrid vhodný do teplejších oblastí. Rastlina je vyššia, s jednou až dvoma odnožami.
Vaša cena 1,30
Vaša cena bez DPH 1,08
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Kukurica siata pukancová / Zea mays L. convar. microsperma Koern

Popis:

Teplomilná zelenina s vysokými nárokmi na vlahu. Vyžaduje záhrevné, hlboké, písčitohlinité pôdy. Vysievame začiatkom mája do riadkov 70 cm vzdialených. Po vzídení vyjednotíme na 25 cm. Cukrovú kukuricu zberáme v mliečnej zrelosti, pukancovú kukuricu zberáme plne vyzretú.

POZOR, ak je cukrová kukurica zasiatu v blízkosti (100-300 m podľa povahy terénu a prítomnosti prirodzené zábrany, napr. Živého plota, hradby stromov, atď.) Iné kukurica (kŕmne, pukancovej, okrasné) môže dôjsť k vzájomnému opelenie a zrná cukrovej kukurica stráca svoju príjemnú sladkosť!

HTS: 75 - 80 g
V 1 g: 10 -15 semien
Výsev: koniec apríla - začiatok júna

Úroda: koniec september - október


odroda:

JANTÁR F1 (kód 4601) - úrodný, neskorý hybrid vhodný do teplejších oblastí. Rastlina je vyššia, s jednou až dvoma odnožami. Zrno je guľovité, stredne veľké, oranžové a má vysoký podiel pukavosti. Zberá sa v plnej zrelosti.Kukurica siata pukancová: JANTÁR F1 (Zea mays L. convar. Microsperma Koern / Kukurica SIATECH pukancová)

Popis:
Úrodný, neskoré hybrid pukancovej kukurice. Je vhodný do teplejších oblastí. Rastlina je vyššia, s jednou až dvoma odnožami. Zrno je guľovité, stredne veľké, oranžové.

Teplomilná zelenina s vysokými nárokmi na vlahu. Vyžaduje záhrevné, hlboké, písčitohlinité pôdy. Vysievame začiatkom mája do riadkov 70 cm vzdialených. Po vzídení vyjednotíme na 25 cm. Pukancovú kukuricu zberáme plne vyzretú.

hnojenie:
  • N 100 kg / ha
  • P 25 kg / ha P2O5
  • K 90 kg / ha K2O


Parametre

Druh: Kukuřice setá pukancová

Odrůda: JANTÁR F1

Typ: Zelenina