Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Levanduľa lekárska - Munstead blue 0,4g


Kompaktný vyrovnaná bylina s výrazným tmavo modrým kvetom.
Vaša cena 1,40
Vaša cena bez DPH 1,17
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Levanduľa lekárska / Lavandula angustifolia Mill.


Popis:

MUNSTEAD BLUE - kompaktný vyrovnaná bylina s výrazným tmavo modrým kvetom. Vyžaduje slnečné stanovište a priepustnú ľahšia pôdu. V prvej zime po výsadbe chránime pred holomrazmi. Zberáme klasy modrých kvetov, ktoré rozkvitajú v júni až júli, niekedy aj listy. Výrazne aromatická droga používaná v kozmetike, v domácnosti na aromatizáciu bielizne a do vonných zmesí.

V 1 g: 900 semien

Výsev: február - marec

Úroda: júl - septemberLevanduľa lekárska: LEVANDULA MUNSTEAD BLUE (Lavandula angustifolia Mill./Levandula)

Popis:
Kompaktný vyrovnaná bylina s výrazným tmavo modrým kvetom. Vyžaduje slnečné stanovište a priepustnú ľahšia pôdu. V prvej zime po výsadbe chránime pred holomrazmi. Zberáme klasy modrých kvetov, ktoré rozkvitajú v júni až júli, niekedy aj listy. Výrazne aromatická droga používaná v kozmetike, v domácnosti na aromatizáciu bielizne a do vonných zmesí.

Poloker so silne rozvetveným stonkou. Bylinné výhony sú husto olistenie čiarkovitými listy. Vyžaduje slnečné stanovište a priepustnú ľahšia pôdu. V prvej zime po výsadbe chránime pred holomrazmi. Zberáme klasy modrých kvetov, ktoré rozkvitajú v júni až júli, niekedy aj listy. Výrazne aromatická droga používaná v kozmetike, v domácnosti na aromatizáciu bielizne a do vonných zmesí.


Parametre

Druh: Levandule lékařská

Odrůda: LEVANDULE MUNSTEAD BLUE

Typ: Aromatické rostliny