Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Mak siaty - Maraton 5g - séria Racio


Jedna z najvýnosnejších modrosemenných odrôd maku typu slepák pre potravinárske účely a farmaceutický priemysel.
Vaša cena 1,60
Vaša cena bez DPH 1,33
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Mak siaty / Papaver somniferum L.

Popis:

MARATON (kód 2065) - kolekcia RACIO - jedna z najvýnosnejších modrosemenných odrôd maku typu slepák pre potravinárske účely a farmaceutický priemysel, stredne skorá, stredného vzrastu s vysokou odolnosťou proti poliehaniu. Z plochy 10 m2 možno pri dobrej starostlivosti získať až 2,5 kg semien. Mak sejeme včas, môžeme vysievať už na sneh, semienka, aj keď zapadajú snehom, nezmrznú. Nemalo by sa však siet na blato.


HTS: 0,4 g

Spôn: 30 x 15 cm

Pozor, pestovanie maku na výmere nad 100 m2 podlieha ohláseniu príslušným úradom!Mak siaty: GERLACH (MARATON) (Papaver somniferum L./Mak SIATECH)

Popis:
Kolekcia RACIO - jedna z najvýnosnejších modrosemenných odrôd maku typu slepák pre potravinárske účely a farmaceutický priemysel, stredne skorá, stredného vzrastu s vysokou odolnosťou proti poliehaniu. Z plochy 10 m2 možno pri dobrej starostlivosti získať až 2,5 kg semien. Mak sejeme včas, môžeme vysievať už na sneh, semienka aj keď zapadajú snehom, nezmrznú. Nemalo by sa však siet na blato. Z dôvodu nedostatku osiva odrody GERLACH je v sáčkoch nabalení podobná náhradné odroda MARATON. Ďakujeme za pochopenie.
Pozor, pestovanie maku na výmere nad 100 m2 podlieha ohláseniu!


Parametre

Druh: Mák setý

Odrůda: GERLACH (MARATON)

Typ: Zelenina