Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Melón vodný - Crimson Sweet - oválny žíhaný 0,6g


Obľúbená odroda, plod je sv.zelená s tmavozel. pásky, hmotnosť až 10 kg. Dužina červená.
Vaša cena 1,30
Vaša cena bez DPH 1,08
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Melón vodný / Citrullus lanatus (Thumb.) Mantsum et Nakai

Popis:

Plodina s vysokými nárokmi na teplo, citlivá na kolísanie teplôt, dlhšie trvajúci dažďa a vetry. Vyžaduje ľahšie, záhrevné humózne pôdy, dobre zásobené živinami. Pestujeme ho v najteplejších oblastiach, výhodné je mulčovanie pôdy fóliou. Vysádzame od polovice mája z predpestované sadby do sponu 90-120 × 40-50 cm. Zavlažujeme väčšími dávkami vody. Od polovice augusta nezalievame, nadbytok vody spôsobuje praskanie plodov.


HTS: 30 g
V 1 g: 30 - 35 semien

Spôn: 90 - 120 x 40 - 50 cm
Výsev: koniec marca - apríl

Výsadba: koniec mája - začiatok júna

Úroda: august - začiatok septembra


odroda:

CRIMSON SWEET (kód 2105) - obľúbená skorá odroda s oválne guľatými plodmi. Plod je svetlo zelený s tmavozelenými pásky. Dužina je žiarivo červená, sladkej chuti. Dĺžka vegetácie je 80 - 85 dní, hmotnosť plodov je až 10 kg. Odroda je teplomilná a preto vhodná do južnejších oblastí, vhodné je mulčovanie pôdy fóliou. Vyžaduje dostatok vlahy.Melón vodný: CRIMSON SWEET (Citrulus lanatus (Thumb.) Mantsum et Nakai / Dyna červená)

Popis:
Obľúbená odroda s oválne guľatými plodmi. Plod je svetlo zelený s tmavozelenými pásky. Dužina je žiarivo červená, sladkej chuti.
Dĺžka vegetácie je 80-85 dní, hmotnosť plodov je až 10 kg. Odroda je teplomilná a preto vhodná do južnejších oblastí, vhodné je mulčovanie pôdy fóliou. Vyžaduje dostatok vlahy.

Plodina s vysokými nárokmi na teplo, citlivá na kolísanie teplôt, dlhšie trvajúci dažďa a vetry. Vyžaduje ľahšie, záhrevné humózne pôdy, dobre zásobené živinami.Pěstujeme ho v najteplejších oblastiach, výhodné je mulčovanie pôdy folií.Vysazujeme v polovici mája z predpestované sadby do sponu 90-120 x 40-50 cm. Zavlažujeme väčšími dávkami vody.

hnojenie:
  • N 100 kg N / ha
  • P 100 kg P2O5 / ha
  • K 120 kg K 2O / ha


Parametre

Druh: Meloun vodní

Odrůda: CRIMSON SWEET

Typ: Zelenina