Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Melón vodný - Granate F1 - oválny, žíhaný 6s - séria Pre maškrtné jazýčky


Melón vodný Granat - triploid, bez semien. Dužina je pevná, červená, veľmi sladká. Plody sú prúžkované, oválne, hmotnosť plodov je 5-7 kg.
Vaša cena 2,40
Vaša cena bez DPH 2,00
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Melón vodný / Citrullus lanatus (Thumb.)Mantsum et Nakai

Popis:

Plodina s vysokými nárokmi na teplo, citlivá na kolísanie teplôt, dlhšie trvajúce dažde a vetry. Vyžaduje ľahšie, záhrevné humózne pôdy, dobre zásobené živinami. Pestujeme ho v najteplejších oblastiach, výhodné je mulčovanie pôdy fóliou. Vysádzame od polovice mája z predpestovanej sadby do sponu 90–120 × 40–50 cm. Zavlažujeme väčšími dávkami vody. Od polovice augusta nezalievame, nadbytok vody spôsobuje praskanie plodov.


HTS : 30 g
V 1 g : 30 – 35 semien

Spon : 90 - 120 x 40 - 50 cm
Výsev : koniec marca – apríl

Výsadba : koniec mája - začiatok júna

Úroda : august – začiatok septembra


Odroda:

GRANATE F1 (kód 2115) – kolekcia PRE MLSNÉ JAZÝČKY – triploid, bez semien. Dužina je pevná, červená, veľmi sladká. Plody sú oválne, zelené s prúžkovanou pokožkou, hmotnosť plodov je 5–7 kg. Má vysoký obsah cukru (12%).Melón vodný: GRANATE F1 (Citrulus lanatus (Thumb.)Mantsum et Nakai/Dyňa červená)

Popis:
Kolekcia PRE MLSNÉ JAZÝČKY - triploid, bez semien. Dužina je pevná, červená, veľmi sladká. Plody sú oválne, zelené s prúžkovanou pokožkou, hmotnosť plodov je 5-7 kg. Má vysoký obsah cukru (12%).

Plodina s vysokými nárokmi na teplo, citlivá na kolísanie teplôt, dlhšie trvajúce dažde a vetry. Vyžaduje ľahšie, záhrevné humózne pôdy, dobre zásobené živinami. Pestujeme ho v najteplejších oblastiach, výhodné je mulčovanie pôdy fóliou. Vysádzame v polovici mája z predpestovanej sadby do sponu 90-120 x 40-50 cm. Zavlažujeme väčšími dávkami vody.

Hnojenie:
  • N 100 kg N/ha
  • P 100 kg P2O5/ha
  • K 120 kg K 2O/ha


Parametre

Druh: Meloun vodní

Odrůda: GRANATE F1

Typ: Zelenina