Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Mibuna 1,6g - séria Ázie


Typická japonská zelenina s množstvom podlhovastých lístkov na tenkých stopkách prezývaná aj "baby leaf".
Vaša cena 1,80
Vaša cena bez DPH 1,50
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Brassica rapa ssp. Japonica / Mibuna

Popis:

Typická japonská zelenina s množstvom podlhovastých lístkov na tenkých stopkách prezývaná aj "baby leaf". Chuť má delikátnu, ľahko pikantné. Vhodná je pre čerstvé zeleninové šaláty alebo na varenie ako príloha. Nenáročná na pestovanie.HTS: 2 - 3 g

Odroda: MIBUNA
Na jar, v lete a na jeseň potrebuje od sejby do zberu 30 - 40 dní, v zime 50 - 60 dní.

Ázijská zelenina: MIBUNA, MIBUNA (Brassica rapa ssp. Japonica / Mibuna)

Popis:
Typická japonská zelenina s množstvom podlhovastých lístkov na tenkých stopkách prezývaná aj "baby leaf". Chuť má delikátnu, ľahko pikantné. Vhodná je pre čerstvé zeleninové šaláty alebo na varenie ako príloha. Nenáročná na pestovanie.

spôn: 60 x 40 cm
HTS 75 - 80 g
AČOKČA - kolekcia KURIOZITY - "uhorka-paprika" Rastlinu možno pestovať všade tam, kde sa darí melónom, uhorkám a tykvím. Ide o lianu, ktorá potrebuje pre svoj rast dostatočne vysokú oporu a veľa miesta, bohato sa vetví. Dorastá až 8 metrov výšky. Odporúčame zaštipovať pri 2 m výšky pre podporenie väčšieho výnosu. Plody obsahujú pre ľudské zdravie dôležité horčiny a ďalej beta karotén, vitamíny C, B1 a B2. Konzumácia malých čerstvých plodov napomáha metabolizmu cukrov a zlepšuje psychickú pohodu. Mladé plody sa dajú jesť aj so semenami, zatiaľ čo zo starších plodov je už musíte odstrániť. Ačokču je možné plniť mletým mäsom, syrom, dusiť, zapekať, pridávať do šalátov a polievok. Ideálne je sterilizovaná vo sladkokyslom náleve.


Parametre

Druh: Asijská zelenina

Odrůda: MIBUNA

Typ: Zelenina