Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Mrkva Karotka - zmes farieb 1g - séria Paleta farieb


ZMES FARIEB – zmes žltej, červenej, bielej a fialovej odrody. Osivo je namorené farbou zodpovedajúcou spracovaniu.
Vaša cena 2,10
Vaša cena bez DPH 1,75
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie
pondelok 3.4.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Daucus carota L./ Mrkva obyčajná

Popis:
Mrkva vyžaduje ľahšiu až strednú, dostatočne hlbokú, dobre spracovanú pôdu. Na plytké alebo na jeseň nedostatočne prekyprené pôdy reaguje mrkva nevzhľadnými, krátkymi, často rozvetvenými koreňmi. Veľmi kvalitné korene získame pestovaním na hrobčekoch alebo v hlboko prekyprených pôdach. Neznáša čerstvé organické hnojenie, pestuje sa prevažne v druhej trati. Podľa použitia mrkvy a požadovanej doby zberu volíme odrody aj termíny siatie.


V 1 g : 800 – 1200 semien
Výsev : marec - júl

Úroda : júl - október


Odroda:

ZMES FARIEB – kolekcia PALETA FARIEB – zmes žltej, červenej, bielej a fialovej odrody. Osivo je namorené farbou zodpovedajúcou spracovaniu.Mrkva obyčajná: ZMES FARIEB (Daucus carota L./Mrkva obyčajná pravá)

Popis:
Kolekcia PALETA FARIEB - zmes žltej, červenej, fialovej a bielej odrody. Osivo je namorené farbou zodpovedajúcou zafarbeniu vyzretých koreňov.

Mrkva vyžaduje ľahšiu až strednú, dostatočne hlbokú, dobre spracovanú pôdu. Na plytké alebo na jeseň nedostatočne prekyprené pôdy reaguje mrkva nevzhľadnými, často rozvetvenými koreňmi. Veľmi kvalitné korene získame pestovaním na hrobčekoch alebo v hlboko prekyprených pôdach. Neznáša čerstvé organické hnojenie, pestuje sa prevažne v druhej trati.
Podľa použitia mrkvy a požadovanej doby zberu volíme odrody aj termíny siatie.

Hnojenie:
  • N 80 kg N/ha
  • P 150 kg P2O5/ha
  • K 200 kg K 2O/ha


Parametre

Druh: Mrkev obecná

Odrůda: SMĚS BAREV

Typ: Zelenina