Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Okrúhlica - Tokyo Cross F1 (bielym mäsom) 50s - séria Ázie


Tvorí krásne okrúhle biele buľvičky s jemnou, sladkou, chrumkavú bielou dužinou.
Vaša cena 1,30
Vaša cena bez DPH 1,08
 
Dostupnosť skladom
viac ako 50 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Okrúhlica / Brassica rapa L. var. rapa L.

Popis:
Nenáročná zelenina, ktoré sa darí vo všetkých zeleninárskych pôdach, najlepšie sa hodí pôdy stredne ťažké s primeranou vlhkosťou. Vyhovuje jej vlhkejšie ovzdušia. Vysievame od marca do konca augusta do riadkov vzdialených 30 cm a rastliny vyjednotíme na 15 cm. Pri vzchádzanie je nutné venovať pozornosť ochrane proti skočkam a voškám. Vegetačná doba je 70 - 90 dní. V minulosti veľmi obľúbená zelenina.


HTS: 1,9 - 2,1 g

V 1 g: 450 - 500 semien

Výsev: júl - august

Úroda: august - október


odroda:

TOKYO CROSS - kolekcia CHUŤ ÁZIA - Skorá odroda, ktorú zberáme cca 35 - 45 dní od výsevu. Má mierne ploché, snehovo biele buľvy s príjemne jemnou, chrumkavú dužinou. Zberáme ich pri priemere 6 - 9 cm. Veľmi dobre skladovateľná.Okrúhlica: TOKYO CROSS F1 (Brassica rapa L.var.rapa L./Okrúhlica)

Popis:
Tvorí krásne okrúhle biele buľvičky s jemnou, sladkou, chrumkavú bielou dužinou. Skorá odroda s dobrou odolnosťou k vybiehaniu. Možno zberať v ktorejkoľvek fáze rastu.

Nenáročná zelenina, ktoré sa darí vo všetkých zeleninárskych pôdach, najlepšie sa hodí pôdy stredne ťažké s primeranou vlhkosťou. Vyhovuje jej vlhkejšie ovzdušia. Vysievame od marca do konca augusta do riadkov vzdialených 30 cm a rastliny vyjednotíme na 15 cm. Pri vzchádzanie je nutné venovať pozornosť ochrane proti skočkam a voškám. Vegetačná doba je 70 - 90 dní.


Parametre

Druh: Vodnice

Odrůda: TOKYO CROSS F1

Typ: Zelenina