Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Paprika zeleninová pálivá F1 - Jalahot F1 na pole ik rýchlenie 15s / SHU 10 000 /


JALAHOT F1 – paprika typu Jalapeno – nový typ pálivej papriky rozšírený hlavne v Mexiku a USA. Plody sú drobnejšie, ale hrubostenné ihlance 7,5 cm dlhé a 3,5 cm široké.
Vaša cena 3,00
Vaša cena bez DPH 2,50
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Capsicum annuum L. (partim) / Paprika ročná


Popis:
Paprika je pestovateľsky vysoko náročná plodina vhodná do poľných podmienok najteplejších oblastí južného Slovenska a južnej Moravy. V ostatných oblastiach žiada pestovanie v krytých alebo chránených priestoroch. Najvhodnejšie sú záhrevné, humózne a dostatočne vododržné pôdy. Na poľné pestovanie vysievame v krytých priestoroch v prvej polovici marca. Pre dobré vzchádzanie je potrebné zaistiť minimálne teploty 20 - 22 ° C aj v nočných hodinách. Na stanovište vysádzame po 15. máji.


V 1 g : 130 – 250 semien
Výsev : február - marec

Úroda : júl - október


Odroda:

JALAHOT F1 (kód 2572) – paprika typu Jalapeno – nový typ pálivej papriky rozšírený hlavne v Mexiku a USA. Plody sú drobnejšie, ale hrubostenné ihlance 7,5 cm dlhé a 3,5 cm široké. V technickej zrelosti sú tmavo zelené v botanickej červenej. Paprika je určená na pestovanie na poli, vo fóliovníkoch aj skleníkoch. Rastliny vyžadujú teplo a dostatočnú zásobu živín. SHU 10 000.Paprika zeleninová - pálivá: JALAHOT F1 (Capsicum annuum L./Paprika ročná)

Popis:
Paprika typu Jalapeno - nový typ štipľavej papriky rozšírený hlavne v Mexiku a USA. Plody sú drobnejšie ale hrubostenné ihlance 7,5 cm dlhé a 3,5 cm široké. V technickej zrelosti sú tmavo zelené, v botanickej červenej. Paprika je určená na pestovanie na poli, vo fóliovníkoch aj skleníkoch. Rastliny vyžadujú teplo a dostatočnú zásobu živín.

Paprika je pestovateľsky vysoko náročná plodina vhodná do poľných podmienok najteplejších oblastí južného Slovenska a južnej Moravy. V ostatných oblastiach žiada pestovanie v krytých alebo chránených priestoroch. Najvhodnejšie sú záhrevné, humózne a dostatočne vododržné pôdy. Na poľné pestovanie vysievame v krytých priestoroch v prvej polovici marca. Pre dobré vzchádzanie je potrebné zaistiť minimálne teploty 20 - 22 ° C aj v nočných hodinách. Na stanovište vysádzame po 15.5.

Hnojenie:
  • N 120 kg N/ha
  • P 100 kg P2O5/ha
  • K 140 kg K 2O/ha
  • maštaľný hnoj 60 - 80 t/ha


Parametre

Druh: Paprika zeleninová - pálivá

Odrůda: JALAHOT F1

Typ: Zelenina